LAJMI I FUNDIT:

RB Salzburg

353 Artikuj

Berisha shënon një super gol dhe feston duke rënë në sexhde (Video)

Berisha shënon një super gol dhe feston duke rënë në sexhde (Video)

Përfaqësuesja e Kosovës
Talenti shqiptar që ka shënuar 16 gola në 18 ndeshje, shumë afër transferimit në Bundesliga

Talenti shqiptar që ka shënuar 16 gola në 18 ndeshje, shumë afër transferimit në Bundesliga

Bundesliga
Talenti kosovar shënon pesë gola në Ligën e Kampionëve

Talenti kosovar shënon pesë gola në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Red Bull afër ta blejë edhe një skuadër (Foto)

Red Bull afër ta blejë edhe një skuadër (Foto)

Romak Zeqiri
Berisha protagonist në fitoren e Salzburgut

Berisha protagonist në fitoren e Salzburgut

Përfaqësuesja e Kosovës
Këto janë fjalët e Valon Berishës pasi zgjodhi Kosovën

Këto janë fjalët e Valon Berishës pasi zgjodhi Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
City humb dy penallti, por shënon pesë gola (Video)

City humb dy penallti, por shënon pesë gola (Video)

Liga e Kampionëve
Salzburg konfirmon shtatë mungesa

Salzburg konfirmon shtatë mungesa

Liga e Kampionëve
Mërgim Berisha shpërthen me hat-trick në Austri (Video)

Mërgim Berisha shpërthen me hat-trick në Austri (Video)

Ligat tjera
Partizani humb luftën e parë me Salzburgun (Video)

Partizani humb luftën e parë me Salzburgun (Video)

Liga e Kampionëve
Një gjest i madh nga lojtari i Salzburgut para ndeshjes ndaj Partizanit (Foto)

Një gjest i madh nga lojtari i Salzburgut para ndeshjes ndaj Partizanit (Foto)

Liga e Kampionëve
Partizani në kërkim të mrekullisë së radhës

Partizani në kërkim të mrekullisë së radhës

Liga e Kampionëve
Një shqiptar dëshiron t’i shënojë Partizanit

Një shqiptar dëshiron t’i shënojë Partizanit

Liga e Kampionëve
Ky do të jetë gjyqtari i ndeshjes Partizani-Salzburg

Ky do të jetë gjyqtari i ndeshjes Partizani-Salzburg

Liga e Kampionëve
Nuk luan me fanellën e skuadrës së tij, nuk e vëren askush për 90 minuta (Foto)

Nuk luan me fanellën e skuadrës së tij, nuk e vëren askush për 90 minuta (Foto)

Ndërkombëtare
Ekskluzive, Valon Berisha tregon nëse do t’i bashkohet Kosovës

Ekskluzive, Valon Berisha tregon nëse do t’i bashkohet Kosovës

Romak Zeqiri
Arsenal vëzhgon Keitan

Arsenal vëzhgon Keitan

Premier League