0Shares

Valon Berisha ka kaluar Salzburgun në epërsi ndaj Austria Vjenës me rezultat 1-0.

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës shënoi bukur në zonë në minutën e 33-të duke befasuar portierin kundërshtar.

Berisha ka gjashtë gola dhe gjashtë asistime këtë sezon në ligën elitare austriake. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)