LAJMI I FUNDIT:
Princi Harry

Princi Harry

464 Artikuj

Info

Duka i Sussex-it, Princi Harry është i lindur më 15 shtator 1984.

Është anëtar i familjes mbretërore britanike. Si djali i vogël i Princit Charles dhe Princeshës Diana, ai është i gjashti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik.

Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

Yjet
Elizabeth Hurley i përgjigjet pretendimeve nëse ishte gruaja e parë me të cilën kishte fjetur Princi Harry

Elizabeth Hurley i përgjigjet pretendimeve nëse ishte gruaja e parë me të cilën kishte fjetur Princi Harry

Yjet
Princ Harry përmendet në një padi kundër reperit P. Diddyt, i cili dyshohet për trafikim njerëzish

Princ Harry përmendet në një padi kundër reperit P. Diddyt, i cili dyshohet për trafikim njerëzish

Yjet
Meghan Markle e shqetësuar për Kate Middleton, tenton të kontaktojë me të

Meghan Markle e shqetësuar për Kate Middleton, tenton të kontaktojë me të

Yjet
Trump thotë se ‘nuk do ta mbronte’ Princin Harry nëse ai rizgjidhet, pretendon se 39-vjeçari e ‘ka tradhtuar’ Mbretëreshën

Trump thotë se ‘nuk do ta mbronte’ Princin Harry nëse ai rizgjidhet, pretendon se 39-vjeçari e ‘ka tradhtuar’ Mbretëreshën

Amerika
Si do të ndikojë sëmundja e Mbretit Charles III-të në jetën e Williamit, Harryt dhe pjesës tjetër të familjes mbretërore

Si do të ndikojë sëmundja e Mbretit Charles III-të në jetën e Williamit, Harryt dhe pjesës tjetër të familjes mbretërore

Evropa
Harry dhe Meghan Markle dënojnë terrorizmin dhe brutalitetin në luftën Izrael-Hamas

Harry dhe Meghan Markle dënojnë terrorizmin dhe brutalitetin në luftën Izrael-Hamas

Yjet
Harry dhe Meghan Markle shijuan një udhëtim romantik në Portugali pas ‘Lojërave Invictus’

Harry dhe Meghan Markle shijuan një udhëtim romantik në Portugali pas ‘Lojërave Invictus’

Yjet
Kërkesat e çuditshme nga Meghan dhe Harry gjatë xhirimeve të dokumentarit të Netflix

Kërkesat e çuditshme nga Meghan dhe Harry gjatë xhirimeve të dokumentarit të Netflix

Yjet
Rita Ora me performancë spektakolare në ceremoninë mbyllëse të Lojërave ‘Invictus’, të organizuara nga Princi Harry

Rita Ora me performancë spektakolare në ceremoninë mbyllëse të Lojërave ‘Invictus’, të organizuara nga Princi Harry

Muzikë
Meghan mbërriti në Gjermani me tri ditë vonesë dhe zemëroi një pjesë të fansave me fjalimin e saj

Meghan mbërriti në Gjermani me tri ditë vonesë dhe zemëroi një pjesë të fansave me fjalimin e saj

Po Flitet
Mbreti Charles donte shumë një vajzë – ishte zhgënjyer kur lindi Princi Harry

Mbreti Charles donte shumë një vajzë – ishte zhgënjyer kur lindi Princi Harry

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle rezervojnë suitë luksoze prej mbi dy mijë eurosh për një natë në Gjermani

Princi Harry dhe Meghan Markle rezervojnë suitë luksoze prej mbi dy mijë eurosh për një natë në Gjermani

Yjet
Dokumentari i ri i Harryt cilësohet dështim – nuk arrin të zë një vend në shfaqjet më të mira në gjigantin e transmetimit

Dokumentari i ri i Harryt cilësohet dështim – nuk arrin të zë një vend në shfaqjet më të mira në gjigantin e transmetimit

TV / Film
Harry dhe Meghan Markle shfaqen në koncertin e Beyonces në Kaliforni

Harry dhe Meghan Markle shfaqen në koncertin e Beyonces në Kaliforni

Yjet
Harry flet për periudhën pas vdekjes së të ëmës, sulmon sërish familjen mbretërore: Askush nuk më ndihmoi

Harry flet për periudhën pas vdekjes së të ëmës, sulmon sërish familjen mbretërore: Askush nuk më ndihmoi

Yjet
Mes thashethemeve për krizë në martesën e saj me Harryn, Meghan Markle fotografohet pa unazën e fejesës në gisht

Mes thashethemeve për krizë në martesën e saj me Harryn, Meghan Markle fotografohet pa unazën e fejesës në gisht

Po Flitet
Pavarësisht marrëdhënieve të ftohta, Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në ditëlindjen e Mbretit Charles

Pavarësisht marrëdhënieve të ftohta, Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në ditëlindjen e Mbretit Charles

Yjet
Rita Ora do të performojë në ceremoninë mbyllëse të Lojërave ‘Invictus 2023’, që organizohen nga Princi Harry

Rita Ora do të performojë në ceremoninë mbyllëse të Lojërave ‘Invictus 2023’, që organizohen nga Princi Harry

Muzikë
Netflix shpenzoi miliona dollarë për të ndihmuar Princin Harry dhe Meghan Markle të dominojnë Hollywoodin

Netflix shpenzoi miliona dollarë për të ndihmuar Princin Harry dhe Meghan Markle të dominojnë Hollywoodin

TV / Film
Princi William nuk kishte ngrënë një javë për shkak të intervistës tronditëse të Harryt dhe Meghan për Oprah Winfrey

Princi William nuk kishte ngrënë një javë për shkak të intervistës tronditëse të Harryt dhe Meghan për Oprah Winfrey

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle ndërprejnë marrëveshjen afro 20 milionë euroshe me Spotify

Princi Harry dhe Meghan Markle ndërprejnë marrëveshjen afro 20 milionë euroshe me Spotify

Yjet