LAJMI I FUNDIT:

Primoz Gliha

68 Artikuj

Nuk ishte vetëm Primoz Gliha, edhe trajneri i kombëtares së madhe evropiane votoi Brozovicin me maksimumin e votave

Nuk ishte vetëm Primoz Gliha, edhe trajneri i kombëtares së madhe evropiane votoi Brozovicin me maksimumin e votave

Ndërkombëtare
Si votuan Gliha dhe Rrahmani në çmimet e ndara nga FIFA për më të mirët e vitit 2023?

Si votuan Gliha dhe Rrahmani në çmimet e ndara nga FIFA për më të mirët e vitit 2023?

Ndërkombëtare
Një vit me rezultatet të dobëta dhe turbulenca në skuadër – Kosovës iu shua ëndrra për Euro 2024

Një vit me rezultatet të dobëta dhe turbulenca në skuadër – Kosovës iu shua ëndrra për Euro 2024

Përfaqësuesja e Kosovës
Prej pranimit, Kosova kishte katër përzgjedhës – i pesti do të ketë punë shumë të vështirë

Prej pranimit, Kosova kishte katër përzgjedhës – i pesti do të ketë punë shumë të vështirë

Përfaqësuesja e Kosovës
Këto ishin rezultatet e Primoz Glihas në krye të Kosovës

Këto ishin rezultatet e Primoz Glihas në krye të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
ChatGPT jep pesë sugjerime për postin e përzgjedhësit të Kosovës – secili më i dëshmuar se tjetri

ChatGPT jep pesë sugjerime për postin e përzgjedhësit të Kosovës – secili më i dëshmuar se tjetri

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: FFK njofton largimin e përzgjedhësit Primoz Gliha

Zyrtare: FFK njofton largimin e përzgjedhësit Primoz Gliha

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Kush është fajtori kryesor për gjendjen dhe formën e ekipit të Kosovës? 

Sondazh: Kush është fajtori kryesor për gjendjen dhe formën e ekipit të Kosovës? 

Përfaqësuesja e Kosovës
Eliminatore me lloç, ku edhe përfunduam në lloç – nga ëndrra për Euro 2024 në vendin e pestë!

Eliminatore me lloç, ku edhe përfunduam në lloç – nga ëndrra për Euro 2024 në vendin e pestë!

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha mendon se Kosova e meritoi fitoren, për të ardhmen nuk e di se çfarë do të ndodh

Gliha mendon se Kosova e meritoi fitoren, për të ardhmen nuk e di se çfarë do të ndodh

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan vetëm për fitore ndaj Bjellorusisë, formacionet zyrtare

Kosova luan vetëm për fitore ndaj Bjellorusisë, formacionet zyrtare

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm: Kosovë – Bjellorusi, nuk priten shumë ndryshime nga ndeshja me Zvicrën

Formacioni i mundshëm: Kosovë – Bjellorusi, nuk priten shumë ndryshime nga ndeshja me Zvicrën

Përfaqësuesja e Kosovës
A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Slloveni nuk preferon të përgjigjet

A është ndeshja e fundit e Glihas si përzgjedhës i Kosovës? Slloveni nuk preferon të përgjigjet

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha: Zhegrova nuk dëshiron të luajë për Kosovën

Gliha: Zhegrova nuk dëshiron të luajë për Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha thyen heshtjen për Zhegrovën dhe mungesën e tij në këtë tubim

Gliha thyen heshtjen për Zhegrovën dhe mungesën e tij në këtë tubim

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha për ndeshjen ndaj Zvicrës: Do të jetë një ndeshje e vështirë, duam të marrim sa më shumë pikë

Gliha për ndeshjen ndaj Zvicrës: Do të jetë një ndeshje e vështirë, duam të marrim sa më shumë pikë

Përfaqësuesja e Kosovës
Primoz Gliha flet për mungesën e Amir Rrahmanit, policinë izraelite në Prishtinë dhe ndeshjet që ‘minuan’ kualifikimin e Kosovës

Primoz Gliha flet për mungesën e Amir Rrahmanit, policinë izraelite në Prishtinë dhe ndeshjet që ‘minuan’ kualifikimin e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
“Me të Dinamo Zagrebi do të fitonte çdo vit kampionatin kroat”, Gliha ia propozon Muricin klubit kroat

“Me të Dinamo Zagrebi do të fitonte çdo vit kampionatin kroat”, Gliha ia propozon Muricin klubit kroat

Ndërkombëtare
Gliha lavdëron lojtarët e Kosovës që i aktivizoi ndaj Izraelit

Gliha lavdëron lojtarët e Kosovës që i aktivizoi ndaj Izraelit

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha thotë se Lille nuk e lejoi Zhegrovën të grumbullohet me Kosovën ndaj Izraelit

Gliha thotë se Lille nuk e lejoi Zhegrovën të grumbullohet me Kosovën ndaj Izraelit

Përfaqësuesja e Kosovës
Mungesa të shumta, Gliha bën disa ndryshime: Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen me Izraelin

Mungesa të shumta, Gliha bën disa ndryshime: Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen me Izraelin

Përfaqësuesja e Kosovës
Gliha flet për vështirësitë me të cilat u përball Kosova: Orar i pazakontë, lojtarët duan fitore

Gliha flet për vështirësitë me të cilat u përball Kosova: Orar i pazakontë, lojtarët duan fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Çfarë duhet të dini për tre lojtarët që janë ftuar për herë të parë nga Primoz Gliha

Çfarë duhet të dini për tre lojtarët që janë ftuar për herë të parë nga Primoz Gliha

Përfaqësuesja e Kosovës
Presidenti i Dritës, Valon Murseli reagon për listën e publikuar të Kosovës për ndeshjet e nëntorit

Presidenti i Dritës, Valon Murseli reagon për listën e publikuar të Kosovës për ndeshjet e nëntorit

Përfaqësuesja e Kosovës