LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Shqipërisë U21

55 Artikuj

Ndryshon lista e Kombëtares së Shqipërisë U21, Bushi zëvendëson një mbrojtës të lënduar

Ndryshon lista e Kombëtares së Shqipërisë U21, Bushi zëvendëson një mbrojtës të lënduar

Kombëtarja e Shqipërisë
Alban Bushi zbardh listën e Shqipërisë U-21 për dy sfidat e Euro 2025, ftohet Ermir Rashica i Kosovës

Alban Bushi zbardh listën e Shqipërisë U-21 për dy sfidat e Euro 2025, ftohet Ermir Rashica i Kosovës

Kombëtarja e Shqipërisë
Kualifikueset e ‘Euro 2025’ , Shqipëria U21 mbërrin në Finlandë

Kualifikueset e ‘Euro 2025’ , Shqipëria U21 mbërrin në Finlandë

Kombëtarja e Shqipërisë
Në Shqipëri ndodh një gjë e rrallë, babai i futbollistit i ‘ikë’ sigurimit dhe hynë në fushë për të festuar golin e fitores

Në Shqipëri ndodh një gjë e rrallë, babai i futbollistit i ‘ikë’ sigurimit dhe hynë në fushë për të festuar golin e fitores

Kombëtarja e Shqipërisë
Përmbysën Rumaninë dhe morën tre pikë, Bushi: Ishte fitore karakteri dhe burrash, falënderoj çunat

Përmbysën Rumaninë dhe morën tre pikë, Bushi: Ishte fitore karakteri dhe burrash, falënderoj çunat

Kombëtarja e Shqipërisë
Fitore me rikthim spektakolar, Shqipëria U21 mposht Rumaninë

Fitore me rikthim spektakolar, Shqipëria U21 mposht Rumaninë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 i nis mbarë kualifikimet, fiton si mysafir i Armenisë

Shqipëria U21 i nis mbarë kualifikimet, fiton si mysafir i Armenisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Mungesa e pasaportave, ndryshon lista e Shqipërisë U21

Mungesa e pasaportave, ndryshon lista e Shqipërisë U21

Kombëtarja e Shqipërisë
Bushi: Kemi lojtarë me shumë cilësi, jemi optimistë për dy ndeshjet ndaj Armenisë dhe Rumanisë

Bushi: Kemi lojtarë me shumë cilësi, jemi optimistë për dy ndeshjet ndaj Armenisë dhe Rumanisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 bind me lojë dhe mposht Bullgarinë me rezultat të pastër

Shqipëria U21 bind me lojë dhe mposht Bullgarinë me rezultat të pastër

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 zyrtarizon miqësoren me Bullgarinë në Elbasan Arena

Shqipëria U21 zyrtarizon miqësoren me Bullgarinë në Elbasan Arena

Kombëtarja e Shqipërisë
Bushi i kënaqur me fitoren e Shqipërisë ndaj Azerbajxhanit

Bushi i kënaqur me fitoren e Shqipërisë ndaj Azerbajxhanit

Kombëtarja e Shqipërisë
Miqësoret me Poloninë dhe Azerbajxhanin, ka ndryshime edhe në listën finale të Shqipërisë U-21

Miqësoret me Poloninë dhe Azerbajxhanin, ka ndryshime edhe në listën finale të Shqipërisë U-21

Superliga
Alban Bushi zbardh listën e Shqipërisë U21 për dy ndeshjet e muajit mars

Alban Bushi zbardh listën e Shqipërisë U21 për dy ndeshjet e muajit mars

Kombëtarja e Shqipërisë
Hidhet shorti për kualifikueset e Kampionatit Evropian 2025, Kosova U21 dhe Shqipëria mësojnë kundërshtarët

Hidhet shorti për kualifikueset e Kampionatit Evropian 2025, Kosova U21 dhe Shqipëria mësojnë kundërshtarët

Përfaqësuesja e Kosovës
Shqipëria U-21 dhe Kosova U-21 luajnë baras

Shqipëria U-21 dhe Kosova U-21 luajnë baras

Përfaqësuesja e Kosovës
Bëri komente të papërshtatshme në ndeshjen Kosovë U21-Shqipëri, RTK-ja paralajmëron masa ndaj Andin Lokajt

Bëri komente të papërshtatshme në ndeshjen Kosovë U21-Shqipëri, RTK-ja paralajmëron masa ndaj Andin Lokajt

Futboll
Kosova U21 mposht Shqipërinë U21 me rikthim, merr fitoren e dytë në grup

Kosova U21 mposht Shqipërinë U21 me rikthim, merr fitoren e dytë në grup

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 – Shqipëria U21, formacionet zyrtaret: Luhet për kualifikimet për Euro 2023

Kosova U21 – Shqipëria U21, formacionet zyrtaret: Luhet për kualifikimet për Euro 2023

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U-21 zhvilloi stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Shqipërisë

Kosova U-21 zhvilloi stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Shqipërisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Ernest Muçi shënon dy perla nga goditja e dënimit, Shqipëria U21 mposht Andorrën

Ernest Muçi shënon dy perla nga goditja e dënimit, Shqipëria U21 mposht Andorrën

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri U21 – Andorrë U21, formacionet zyrtare – Kuqezinjtë duan fitoren e dytë në grup

Shqipëri U21 – Andorrë U21, formacionet zyrtare – Kuqezinjtë duan fitoren e dytë në grup

Ndërkombëtare
Alban Bushi publikon listën e Kombëtares së Shqipërisë U21

Alban Bushi publikon listën e Kombëtares së Shqipërisë U21

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 relaksohet nga kualifikimet e Euro U21, derisa takohet në miqësoren ndaj Bullgarisë U21

Shqipëria U21 relaksohet nga kualifikimet e Euro U21, derisa takohet në miqësoren ndaj Bullgarisë U21

Kombëtarja e Shqipërisë