LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Serbisë

160 Artikuj

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Përfaqësueset
Gazeta zvicerane: Zvicër-Serbi, sërish “betejë politike”

Gazeta zvicerane: Zvicër-Serbi, sërish “betejë politike”

Përfaqësueset
Puma i jep fund sponsorizimit të kombëtareve të futbollit të Izraelit dhe Serbisë

Puma i jep fund sponsorizimit të kombëtareve të futbollit të Izraelit dhe Serbisë

Ndërkombëtare
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 – tifozët e këtij vendi janë “kafshë”

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 – tifozët e këtij vendi janë “kafshë”

Përfaqësueset
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
“Zoti na ruajt” – presidenti i federatës serbe nuk e dëshiron Shqipërinë në grupin e Euro 2024

“Zoti na ruajt” – presidenti i federatës serbe nuk e dëshiron Shqipërinë në grupin e Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Shorti i simuluar për Euro 2024 – Shqipëria në grup me Serbinë dhe Spanjën

Shorti i simuluar për Euro 2024 – Shqipëria në grup me Serbinë dhe Spanjën

Kombëtarja e Shqipërisë
“Qetësohuni lepuj, jam këtu për të rregulluar fatin tuaj”, Ballist Morina ka një mesazh për serbët para Euro 2024

“Qetësohuni lepuj, jam këtu për të rregulluar fatin tuaj”, Ballist Morina ka një mesazh për serbët para Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
“Preferoj një ndeshje me Serbinë”, Armand Duka tregon preferencat e grupit në Euro 2024

“Preferoj një ndeshje me Serbinë”, Armand Duka tregon preferencat e grupit në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA “falë” Serbinë, dueli vendimtar për Euro 2024 nuk do të luhet pa tifozë

UEFA “falë” Serbinë, dueli vendimtar për Euro 2024 nuk do të luhet pa tifozë

Përfaqësueset
Serbët të padisiplinuar, UEFA me dënime të majme – u dërgon edhe paralajmërime

Serbët të padisiplinuar, UEFA me dënime të majme – u dërgon edhe paralajmërime

Përfaqësueset
Tifozi hungarez mbajti shallin e Kosovës para mijëra tifozëve serbë, sigurimi mezi e ndali

Tifozi hungarez mbajti shallin e Kosovës para mijëra tifozëve serbë, sigurimi mezi e ndali

Përfaqësueset
UEFA dënon sërish Serbinë për shkak të thirrjeve për Kosovën

UEFA dënon sërish Serbinë për shkak të thirrjeve për Kosovën

Përfaqësueset
Ofenduan Xhakën dhe Shaqirin, FIFA dënon sërish Serbinë

Ofenduan Xhakën dhe Shaqirin, FIFA dënon sërish Serbinë

Përfaqësueset
Goli i Richarlison ndaj Serbisë zgjidhet më i miri i Kupës së Botës “Katar 2022”

Goli i Richarlison ndaj Serbisë zgjidhet më i miri i Kupës së Botës “Katar 2022”

Ndërkombëtare
Serbia merr gjobë vetëm 20 mijë franga nga FIFA për Kosovën

Serbia merr gjobë vetëm 20 mijë franga nga FIFA për Kosovën

Përfaqësueset
Yakin vlerëson karakterin e Xhakës: Ne duam t’i shohim njerëzit e tillë në fushë

Yakin vlerëson karakterin e Xhakës: Ne duam t’i shohim njerëzit e tillë në fushë

Përfaqësueset
FIFA hap hetimet ndaj Serbisë, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA hap hetimet ndaj Serbisë, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

Ndërkombëtare
Selektori serb dhe miqësia e tij e dikurshme me Arkanin – lidhja e Serbisë mes sportit dhe krimit

Selektori serb dhe miqësia e tij e dikurshme me Arkanin – lidhja e Serbisë mes sportit dhe krimit

Kosovë
FFK reagon në FIFA ndaj fyerjeve dhe thirrjeve raciste të trajnerit e tifozëve serbë

FFK reagon në FIFA ndaj fyerjeve dhe thirrjeve raciste të trajnerit e tifozëve serbë

Futboll
Granit Xhaka do t’i shmanget dënimit të FIFA-s për festimet me fanellën e Jasharit pas fitores ndaj Serbisë

Granit Xhaka do t’i shmanget dënimit të FIFA-s për festimet me fanellën e Jasharit pas fitores ndaj Serbisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Marca me shkrim të jashtëzakonshëm: Zvicra, Serbia dhe Kosova luajtën ndeshjen më të mirë deri më tani në Kupën e Botës

Marca me shkrim të jashtëzakonshëm: Zvicra, Serbia dhe Kosova luajtën ndeshjen më të mirë deri më tani në Kupën e Botës

Ndërkombëtare
Rrahje mes shqiptarëve dhe serbëve në qytetet zvicerane pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Rrahje mes shqiptarëve dhe serbëve në qytetet zvicerane pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Ndërkombëtare
Stojkovici i shau shqiptarët gjatë ndeshjes, por që të largohet kokulur nga Botërori u përkujdesën Xhaka dhe Shaqiri

Stojkovici i shau shqiptarët gjatë ndeshjes, por që të largohet kokulur nga Botërori u përkujdesën Xhaka dhe Shaqiri

Përfaqësuesja e Kosovës