LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Ishujve Faroe

81 Artikuj

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Ishujt Faroe: Sylvinho me disa ndryshime

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Ishujt Faroe: Sylvinho me disa ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
“Tifozat Kuq e Zi” duket se kanë përgatitur një transparent gjigant për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

“Tifozat Kuq e Zi” duket se kanë përgatitur një transparent gjigant për ndeshjen Shqipëri – Ishujt Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri-Ishujt Faroe: Gjashtë ndryshimet që mund t’i bëjë Sylvinho për ndeshjen festive në “Air Albania”

Shqipëri-Ishujt Faroe: Gjashtë ndryshimet që mund t’i bëjë Sylvinho për ndeshjen festive në “Air Albania”

Kombëtarja e Shqipërisë
Festë e madhe në Tiranë: Shqipëria luan sonte me Ishujt Faroe, por na duhet së paku barazimi

Festë e madhe në Tiranë: Shqipëria luan sonte me Ishujt Faroe, por na duhet së paku barazimi

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, të hënën festë e madhe

Shqipëria zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”, të hënën festë e madhe

Kombëtarja e Shqipërisë
“Nuk duam t’i prishim festën Shqipërisë”: Përzgjedhësi i Ishujve Faroe thotë se do të provojë skema të reja ndaj kuqezinjve

“Nuk duam t’i prishim festën Shqipërisë”: Përzgjedhësi i Ishujve Faroe thotë se do të provojë skema të reja ndaj kuqezinjve

Përfaqësueset
Sylvinho publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy “finalet” kualifikuese për Euro 2024, nuk mungojnë befasitë

Sylvinho publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy “finalet” kualifikuese për Euro 2024, nuk mungojnë befasitë

Kombëtarja e Shqipërisë
Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Muçi: I lumtur që trajneri më aktivizoi dhe që arrita të shënoj

Muçi: I lumtur që trajneri më aktivizoi dhe që arrita të shënoj

Kombëtarja e Shqipërisë
Asllani: Shpresojmë të kualifikohemi dhe të shkojmë në Evropian

Asllani: Shpresojmë të kualifikohemi dhe të shkojmë në Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho: Lojtarët treguan shpirt të lartë gare, treguan unitet

Sylvinho: Lojtarët treguan shpirt të lartë gare, treguan unitet

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria vazhdon shkëlqimin, fitore e madhe në udhëtim te Ishujt Faroe

Shqipëria vazhdon shkëlqimin, fitore e madhe në udhëtim te Ishujt Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë
Baras në Torshavn pas 45 minutave të parë, kuqezinjtë humbasin edhe penallti

Baras në Torshavn pas 45 minutave të parë, kuqezinjtë humbasin edhe penallti

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon fitoren e dytë në grup ndaj Ishujve Faroe, formacionet zyrtare

Shqipëria kërkon fitoren e dytë në grup ndaj Ishujve Faroe, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe – Sylvinho përsëri me rreshtim sulmues

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe – Sylvinho përsëri me rreshtim sulmues

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon fitore në udhëtim te Ishujt Faroe

Shqipëria kërkon fitore në udhëtim te Ishujt Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kombëtarja e Shqipërisë
Kosova barazon edhe ndaj Ishujve Faroe në “Fadil Vokrri”, nuk mjaftoi super goli i Uran Bislimit

Kosova barazon edhe ndaj Ishujve Faroe në “Fadil Vokrri”, nuk mjaftoi super goli i Uran Bislimit

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova zhbllokon ndeshjen, Uran Bislimi shënon gol të jashtëzakonshëm

Kosova zhbllokon ndeshjen, Uran Bislimi shënon gol të jashtëzakonshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare: Giresse me shumë ndryshime

Kosovë – Ishujt Faroe, formacionet zyrtare: Giresse me shumë ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan ndaj Ishujve Faroe, synohet të mbyllet viti me fitore

Kosova luan ndaj Ishujve Faroe, synohet të mbyllet viti me fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë – Ishujt Faroe, nis shitja e biletave online

Kosovë – Ishujt Faroe, nis shitja e biletave online

Përfaqësuesja e Kosovës
Giresse publikon listën për miqësoret e nëntorit – ftohen lojtarë nga Superliga, ish-lojtarë të ekipeve të moshave dhe disa emra të rinj

Giresse publikon listën për miqësoret e nëntorit – ftohen lojtarë nga Superliga, ish-lojtarë të ekipeve të moshave dhe disa emra të rinj

Përfaqësuesja e Kosovës