LAJMI I FUNDIT:

Pejë

1535 Artikuj

Lokalizohet i dyshimti për kanosjen e dy prokuroreve në Pejë, pritet të intervistohet nga Policia

Lokalizohet i dyshimti për kanosjen e dy prokuroreve në Pejë, pritet të intervistohet nga Policia

Kronika e Zezë
Gjuajti me vazo lulesh nga banesa e tij veturën që po parkohej, arrestohet pejanasi

Gjuajti me vazo lulesh nga banesa e tij veturën që po parkohej, arrestohet pejanasi

Kronika e Zezë
Policia në Pejë kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e një të dyshuari për lëndim të rëndë trupor

Policia në Pejë kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e një të dyshuari për lëndim të rëndë trupor

Kronika e Zezë
Sveçla në shtëpinë e djegur të serbit në Istog: Kam kërkuar angazhimin e të gjitha resurseve shtetërore për zbardhjen e rastit

Sveçla në shtëpinë e djegur të serbit në Istog: Kam kërkuar angazhimin e të gjitha resurseve shtetërore për zbardhjen e rastit

Kosovë
Pesë persona në Pejë rrahin një tjetër, arrestohen tre prej të dyshuarve

Pesë persona në Pejë rrahin një tjetër, arrestohen tre prej të dyshuarve

Kronika e Zezë
“BONEVET Peja” hapi dyert për fëmijë dhe të rinj të interesuar për shkencë, art dhe teknologji

“BONEVET Peja” hapi dyert për fëmijë dhe të rinj të interesuar për shkencë, art dhe teknologji

Komunat
Dhunohet një shtetase e Shqipërisë në një shtëpi të pabanuar në Pejë

Dhunohet një shtetase e Shqipërisë në një shtëpi të pabanuar në Pejë

Kronika e Zezë
Vërshimet në Pejë, Nikqi: Nëse ka përgjegjësi penale, do të ketë hetime ndaj personave përgjegjës

Vërshimet në Pejë, Nikqi: Nëse ka përgjegjësi penale, do të ketë hetime ndaj personave përgjegjës

Drejtësi
Plumba ‘bredharak’ në dritaren e banesës e në veturë, Policia heton rastet në Pejë e Prishtinë

Plumba ‘bredharak’ në dritaren e banesës e në veturë, Policia heton rastet në Pejë e Prishtinë

Kronika e Zezë
Vërshimet në Pejë, 260 familje presin kompensim për dëmet e pësuara

Vërshimet në Pejë, 260 familje presin kompensim për dëmet e pësuara

Komunat
Pejë, arrestohet i dyshuari për veprën penale “Vrasje në tentativë”

Pejë, arrestohet i dyshuari për veprën penale “Vrasje në tentativë”

Kronika e Zezë
U rrahën mes vete – policia arreston tre persona në Pejë

U rrahën mes vete – policia arreston tre persona në Pejë

Kronika e Zezë
Gazmend Muhaxheri rizgjidhet kryetar i Degës së LDK-së në Pejë

Gazmend Muhaxheri rizgjidhet kryetar i Degës së LDK-së në Pejë

Kosovë
Një i lënduar rëndë në “Asllan Çeshme” të Pejës, si pasojë e kontaktit me rrymën

Një i lënduar rëndë në “Asllan Çeshme” të Pejës, si pasojë e kontaktit me rrymën

Kronika e Zezë
Dyshohet se dhunoi një të mitur, arrestohet i dyshuari në Pejë

Dyshohet se dhunoi një të mitur, arrestohet i dyshuari në Pejë

Kronika e Zezë
Vdes i riu që u aksidentua në Deçan

Vdes i riu që u aksidentua në Deçan

Kronika e Zezë
Reagon aktori pejan Armend Baloku: Mos u lutni për Pejën, por kërkoni përgjegjësi – dikush duhet të japë dorëheqje

Reagon aktori pejan Armend Baloku: Mos u lutni për Pejën, por kërkoni përgjegjësi – dikush duhet të japë dorëheqje

Yjet
Ambasadori i BE-së në Kosovë ngushëllon familjen e viktimave në Pejë

Ambasadori i BE-së në Kosovë ngushëllon familjen e viktimave në Pejë

Kosovë
Dy të vdekur nga vërshimet në Pejë – reagon reperi Gold AG

Dy të vdekur nga vërshimet në Pejë – reagon reperi Gold AG

Yjet
Çeku: Vazhdojnë punimet në kullën e Ministerit në Pejë

Çeku: Vazhdojnë punimet në kullën e Ministerit në Pejë

Kosovë
Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë kundër një serbi për krime lufte kundër popullsisë civile

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë kundër një serbi për krime lufte kundër popullsisë civile

Drejtësi
Dy sulme fizike ndaj mantel bardhëve në Prizren e Pejë, reagon FSSHK-ja: Dënojmë çdo akt apo formë të dhunës

Dy sulme fizike ndaj mantel bardhëve në Prizren e Pejë, reagon FSSHK-ja: Dënojmë çdo akt apo formë të dhunës

Shëndetësi
Publikoi video të një vajze të mitur, arrestohet i dyshuari në Pejë për pornografi

Publikoi video të një vajze të mitur, arrestohet i dyshuari në Pejë për pornografi

Kronika e Zezë
Policia po i heton dy vdekje në Pejë

Policia po i heton dy vdekje në Pejë

Kronika e Zezë