LAJMI I FUNDIT:

Ognjen Gogiq

12 Artikuj

Analistët serbë: Me zgjedhje në veri, Lista Serbe synon t’i sanojë dëmet e Banjskës

Analistët serbë: Me zgjedhje në veri, Lista Serbe synon t’i sanojë dëmet e Banjskës

Politikë
Lista Serbe hesht për rolin e Radoiçiqit në sulmin në Banjskë

Lista Serbe hesht për rolin e Radoiçiqit në sulmin në Banjskë

Kosovë
Kush do ta bëjë hapin e parë për uljen e tensioneve në veri?

Kush do ta bëjë hapin e parë për uljen e tensioneve në veri?

Kosovë
Analistë shqiptarë e serbë kërkojnë marrëveshje politike për veriun e Kosovës

Analistë shqiptarë e serbë kërkojnë marrëveshje politike për veriun e Kosovës

Kosovë
A po i shmangen Kosova dhe Serbia propozimit të BE-së?

A po i shmangen Kosova dhe Serbia propozimit të BE-së?

Kosovë
Kujt i pengoi heqja e barrikadave?

Kujt i pengoi heqja e barrikadave?

Kosovë
Analistët i komentojnë deklaratat e Kurtit në lidhje me rrezikun për luftë

Analistët i komentojnë deklaratat e Kurtit në lidhje me rrezikun për luftë

Siguri
Dialogu Kosovë-Serbi nën hijen e luftës në Ukrainë

Dialogu Kosovë-Serbi nën hijen e luftës në Ukrainë

Kosovë
Dialogu Kosovë-Serbi, a është shndërruar Asociacioni në kompromis?

Dialogu Kosovë-Serbi, a është shndërruar Asociacioni në kompromis?

Kosovë
BE-ja pa shtysa, Kosova e Serbia pa vullnet për dialog

BE-ja pa shtysa, Kosova e Serbia pa vullnet për dialog

Politikë
Bojkoti i Listës Serbe si shantazh ndaj institucioneve të Kosovës për Asociacionin

Bojkoti i Listës Serbe si shantazh ndaj institucioneve të Kosovës për Asociacionin

Kosovë
Rinisja e dialogut Kosovë-Serbi me kushte, përplasje për parime

Rinisja e dialogut Kosovë-Serbi me kushte, përplasje për parime

Politikë