LAJMI I FUNDIT:

Nol Nushi

38 Artikuj

Ministri Sveçla dhe gjashtë të tjerë mungojnë në seancë për huliganizëm në protestën e vitit 2013

Ministri Sveçla dhe gjashtë të tjerë mungojnë në seancë për huliganizëm në protestën e vitit 2013

Drejtësi
Nushi i PSD-së: Protestojmë kundër marrëveshjes së Ohrit dhe mashtrimit që Kurti u ka bërë qytetarëve

Nushi i PSD-së: Protestojmë kundër marrëveshjes së Ohrit dhe mashtrimit që Kurti u ka bërë qytetarëve

Kosovë
RTK dënon aktin e aktivistit të PSD-së

RTK dënon aktin e aktivistit të PSD-së

Kosovë
PSD aksion para zyrave të EULEX-it: Drejtësia selektive është konfirmim i padrejtësisë

PSD aksion para zyrave të EULEX-it: Drejtësia selektive është konfirmim i padrejtësisë

Kosovë
Arrestohet Nol Nushi i PSD-së, por lirohet menjëherë

Arrestohet Nol Nushi i PSD-së, por lirohet menjëherë

Kosovë
Isa Mustafa thotë se Lumir Abdixhikut i vjen turp nga e kaluara e LDK-së

Isa Mustafa thotë se Lumir Abdixhikut i vjen turp nga e kaluara e LDK-së

Politikë
Projektligji për faljen e gjobave gjatë pandemisë COVID-19, Nushi: Përjashtohen partitë politike dhe bizneset e mëdha

Projektligji për faljen e gjobave gjatë pandemisë COVID-19, Nushi: Përjashtohen partitë politike dhe bizneset e mëdha

Shëndetësi
Sulmi ndaj Muratit – zyrtarët e qeverisë i dalin në mbështetje ministrit

Sulmi ndaj Muratit – zyrtarët e qeverisë i dalin në mbështetje ministrit

Kosovë
Zyrtari i VV-së i akuzoi për hedhje të gazit lotsjellës në protestën e veteranëve, reagojnë nga PSD-ja

Zyrtari i VV-së i akuzoi për hedhje të gazit lotsjellës në protestën e veteranëve, reagojnë nga PSD-ja

Politikë
Nushi i PSD-së: Martin Berishaj nuk duhet të pres të shkarkohet

Nushi i PSD-së: Martin Berishaj nuk duhet të pres të shkarkohet

Politikë
Partitë e vogla kërkojnë uljen e pragut zgjedhor

Partitë e vogla kërkojnë uljen e pragut zgjedhor

Politikë
A pati punësime familjare e partiake në KEK? 

A pati punësime familjare e partiake në KEK? 

Kosovë
LVV akuzohet për nepotizëm, prokuroria aktivizohet – KEK premton rishikim të procesit të rekrutimit

LVV akuzohet për nepotizëm, prokuroria aktivizohet – KEK premton rishikim të procesit të rekrutimit

Politikë
Arrestohet Dardan Molliqaj dhe zyrtarët e PSD-së te objekti i ZRRE-së

Arrestohet Dardan Molliqaj dhe zyrtarët e PSD-së te objekti i ZRRE-së

Siguri
Nushi: Të lumtur jemi nëse protestat kundër shtrenjtimit të rrymës rrëzojnë Qeverinë

Nushi: Të lumtur jemi nëse protestat kundër shtrenjtimit të rrymës rrëzojnë Qeverinë

Politikë
PSD akuzon qeverinë se po i nënshtrohet KEDS-it dhe KESCO-s

PSD akuzon qeverinë se po i nënshtrohet KEDS-it dhe KESCO-s

Kosovë
Nushi i PSD-së: Naive të mendosh se Evropa nuk e di çfarë krime kanë ndodhur në Kosovë, e Kurti dëshiron t’u hapë sytë me libra

Nushi i PSD-së: Naive të mendosh se Evropa nuk e di çfarë krime kanë ndodhur në Kosovë, e Kurti dëshiron t’u hapë sytë me libra

Kosovë
​Nushi: Përhajr Bajrami të gjithëve, përveç atyre që po dojnë me na i vjedhë ka 5 euro

​Nushi: Përhajr Bajrami të gjithëve, përveç atyre që po dojnë me na i vjedhë ka 5 euro

Kosovë
PSD pas arrestimit të anëtarëve të saj: Policia, nën urdhrat e Kurtit, me dhunës dëshiron ta shtyp këdo që kundërshton shefin e tyre

PSD pas arrestimit të anëtarëve të saj: Policia, nën urdhrat e Kurtit, me dhunës dëshiron ta shtyp këdo që kundërshton shefin e tyre

Kosovë
Tetë të arrestuar gjatë aksionit të PSD-së kundër “tiketave ngjitëse”

Tetë të arrestuar gjatë aksionit të PSD-së kundër “tiketave ngjitëse”

Kosovë
Pro dhe kundër faljes së dënimeve të pandemisë

Pro dhe kundër faljes së dënimeve të pandemisë

Kosovë
Mblidhen rreth 2 mijë nënshkrime, Nushi: Të falen edhe gjobat e qytetarëve, pas 11 milionëshit për rrymën veri

Mblidhen rreth 2 mijë nënshkrime, Nushi: Të falen edhe gjobat e qytetarëve, pas 11 milionëshit për rrymën veri

Kosovë
Kuçi: Në aksionin e PSD-së ka edhe të lënduar

Kuçi: Në aksionin e PSD-së ka edhe të lënduar

Kosovë
PSD sërish me aksion simbolik: Vjosa Osmani me nëndegë të LVV-së në Presidencë

PSD sërish me aksion simbolik: Vjosa Osmani me nëndegë të LVV-së në Presidencë

Kosovë