LAJMI I FUNDIT:

Nicolo Zaniolo

262 Artikuj

Zyrtare: Nicolo Zaniolo, lojtar i ri i Atalanta

Zyrtare: Nicolo Zaniolo, lojtar i ri i Atalanta

Serie A
Statistikat e Harry Kane tregojnë problemin kryesor të Kombëtares së Italisë

Statistikat e Harry Kane tregojnë problemin kryesor të Kombëtares së Italisë

Ndërkombëtare
Nga kalimi i Ronaldos në Arabi deri tek skandali me baste në Itali: Ngjarjet që karakterizuan vitin 2023 në futboll

Nga kalimi i Ronaldos në Arabi deri tek skandali me baste në Itali: Ngjarjet që karakterizuan vitin 2023 në futboll

Bardh Maxhuni
Zbulohet lista e transferimeve të Juventusit, dyshohet se u la në një restaurant

Zbulohet lista e transferimeve të Juventusit, dyshohet se u la në një restaurant

Serie A
Zaniolo nuk është një prioritet për hetuesit në skandalin e vënies së basteve

Zaniolo nuk është një prioritet për hetuesit në skandalin e vënies së basteve

Ndërkombëtare
Ismet Munishi ‘godet’ lojtarët italianë pas skandalit me vënien e basteve

Ismet Munishi ‘godet’ lojtarët italianë pas skandalit me vënien e basteve

Ndërkombëtare
Zaniolo dhe Tonali ‘të shkatërruar’ në Coverciano thotë Spalletti

Zaniolo dhe Tonali ‘të shkatërruar’ në Coverciano thotë Spalletti

Ndërkombëtare
Ish-legjenda italiane godet të rinjtë që po hetohen për baste: Fëmijë të ndyrë

Ish-legjenda italiane godet të rinjtë që po hetohen për baste: Fëmijë të ndyrë

Serie A
“Kanë punën më të mirë në botë” – Pirlo reagon pas skandalit të basteve në Itali

“Kanë punën më të mirë në botë” – Pirlo reagon pas skandalit të basteve në Itali

Serie A
Ibrahimovic flet për raportin e tij me Tonalin dhe skandalin me bastvënie në Itali

Ibrahimovic flet për raportin e tij me Tonalin dhe skandalin me bastvënie në Itali

Ndërkombëtare
Stephan El Shaarawy i bashkohet Italisë pasi Zaniolo tërhiqet për shkak të akuzave për bastvënie të paligjshme

Stephan El Shaarawy i bashkohet Italisë pasi Zaniolo tërhiqet për shkak të akuzave për bastvënie të paligjshme

Përfaqësueset
Jo vetëm Fagioli, nën hetime raportohet se janë edhe Tonali e Zaniolo për bastëvënie të paligjshme

Jo vetëm Fagioli, nën hetime raportohet se janë edhe Tonali e Zaniolo për bastëvënie të paligjshme

Serie A
Largimi i Zaniolos nga Galatasaray për në Aston Villa është më shumë se thjesht një transferim

Largimi i Zaniolos nga Galatasaray për në Aston Villa është më shumë se thjesht një transferim

Ligat tjera
Nëna e Zaniolos rikthehet për të marrë vëmendjen në rrjetet sociale

Nëna e Zaniolos rikthehet për të marrë vëmendjen në rrjetet sociale

Yjet
Zyrtare: Aston Villa transferon Zaniolon

Zyrtare: Aston Villa transferon Zaniolon

Premier League
Juventusi mbetet duarthatë, klubi anglez siguron shërbimet e Nicolo Zaniolos

Juventusi mbetet duarthatë, klubi anglez siguron shërbimet e Nicolo Zaniolos

Premier League
Aston Villa përpiqet të negociojë një marrëveshje për Zaniolon

Aston Villa përpiqet të negociojë një marrëveshje për Zaniolon

Premier League
Juventusi bën ofertë zyrtare për transferimin e Zaniolos

Juventusi bën ofertë zyrtare për transferimin e Zaniolos

Serie A
Zaniolo i tunduar nga oferta marramendëse e Al-Hilal

Zaniolo i tunduar nga oferta marramendëse e Al-Hilal

Ligat tjera
Zaniolo pranon një ofertë marramendëse nga Al-Hilal

Zaniolo pranon një ofertë marramendëse nga Al-Hilal

Ndërkombëtare
Zaniolo e pranon publikisht: Juventusi është skuadra e zemrës, do të doja të transferohesha

Zaniolo e pranon publikisht: Juventusi është skuadra e zemrës, do të doja të transferohesha

Serie A
Takim mes Juves dhe Galatas për Zaniolon

Takim mes Juves dhe Galatas për Zaniolon

Serie A
Zaniolo thyen heshtjen pas rikthimit te Italia me një mesazh për Romën

Zaniolo thyen heshtjen pas rikthimit te Italia me një mesazh për Romën

Serie A
Kthimi në Serie A është dëshira e Zaniolos

Kthimi në Serie A është dëshira e Zaniolos

Serie A


mob5