LAJMI I FUNDIT:
Monica Bellucci

Monica Bellucci

62 Artikuj

Monica Bellucci duket mahnitëse me një fustan të zi, teksa merr pjesë në shfaqjen e Maison Margiela në Javën e Modës

Monica Bellucci duket mahnitëse me një fustan të zi, teksa merr pjesë në shfaqjen e Maison Margiela në Javën e Modës

Yjet
Gjithmonë elegante dhe asnjëherë vulgare

Gjithmonë elegante dhe asnjëherë vulgare

Modë
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Yjet
Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Modë
Kim Kardashian krahasohet me Monica Belluccin për shkak të ballinës së Vogue – linjat në plan të parë, si gjithmonë

Kim Kardashian krahasohet me Monica Belluccin për shkak të ballinës së Vogue – linjat në plan të parë, si gjithmonë

Bukuri dhe Kujdes
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Modë
Monica Bellucci dhe Tim Burton ndajnë një puthje pasiononte, teksa shihen për herë të parë në publik që kur u zbulua lidhja e tyre

Monica Bellucci dhe Tim Burton ndajnë një puthje pasiononte, teksa shihen për herë të parë në publik që kur u zbulua lidhja e tyre

Yjet
Monica Bellucci dhe Tim Burton flitet se janë në një lidhje dashurie prej katër muajsh

Monica Bellucci dhe Tim Burton flitet se janë në një lidhje dashurie prej katër muajsh

Po Flitet
Edicioni sensual i Monica Belluccit në kopertinën e revistës Madame

Edicioni sensual i Monica Belluccit në kopertinën e revistës Madame

Modë
Dukja e Monica Belluccit pa Photoshop: Nuk i pëlqejnë procedurat estetike dhe nuk ka komplekse

Dukja e Monica Belluccit pa Photoshop: Nuk i pëlqejnë procedurat estetike dhe nuk ka komplekse

Bukuri dhe Kujdes
Arjola Demiri rikrijon dukjen ikonike të Monica Belluccit nga filmi i famshëm “Malena”

Arjola Demiri rikrijon dukjen ikonike të Monica Belluccit nga filmi i famshëm “Malena”

Yjet
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Vajza e Monica Belluccit ndjek hapat e nënës në pasarelë: 17-vjeçarja Deva mahniti në sfilatën e modës

Vajza e Monica Belluccit ndjek hapat e nënës në pasarelë: 17-vjeçarja Deva mahniti në sfilatën e modës

Moda
Monica Bellucci shënjestër e kritikave për përdorim të tepruar të Photoshopit

Monica Bellucci shënjestër e kritikave për përdorim të tepruar të Photoshopit

Po Flitet
Monica Bellucci shfaqet elegante teksa zgjedh nga koka te këmbët një kombinim të zi gjatë daljes në Milano

Monica Bellucci shfaqet elegante teksa zgjedh nga koka te këmbët një kombinim të zi gjatë daljes në Milano

Modë
Provoni menynë e Monica Belluccit për linja të përsosura dhe dukje rinore

Provoni menynë e Monica Belluccit për linja të përsosura dhe dukje rinore

Ushqim i shëndetshëm
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
Monica Bellucci flet për plakjen: Nuk jam e fiksuar pas dukjes dhe moshës

Monica Bellucci flet për plakjen: Nuk jam e fiksuar pas dukjes dhe moshës

Bukuri dhe Kujdes
Këto janë të gjitha transformimet e stilit të flokëve të aktores Monica Bellucci nëpër kohë

Këto janë të gjitha transformimet e stilit të flokëve të aktores Monica Bellucci nëpër kohë

Flokë dhe stil
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Vajza e Monica Bellucci-it, një Yll në kopertinën e ‘Elle’!

Vajza e Monica Bellucci-it, një Yll në kopertinën e ‘Elle’!

Psikoprofil
Monica Bellucci dhe Vincent Cassel kalojnë kohë së bashku

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel kalojnë kohë së bashku

Po Flitet
Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Yjet
Kur bukuria nuk njeh moshë: Të famshmet e Hollywoodit që janë bërë më të bukura gjatë plakjes së tyre

Kur bukuria nuk njeh moshë: Të famshmet e Hollywoodit që janë bërë më të bukura gjatë plakjes së tyre

Yjet