LAJMI I FUNDIT:

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë
(Foto: Instagram/d.casseluxxi)

Deva Cassel, vajza e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel, është dukur sensacionale në xhirimet e një reklame për shtëpinë e modës Dolce & Gabbana në Romë dhe shumëkujt ia ka kujtuar nënën me dukjen e saj.

Reklama

Seti i reklamës ndodhej në një lokacion piktoresk pranë shatërvanit Di Trevi dhe modelja 18 vjeçare ka nxjerrë në pah trupin e saj të hollë me një mini fustan të zi me dantella, të cilin e ka shoqëruar me pantofla të zeza.

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale
Lexo po ashtu E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale
(Foto: Twitter/Daily Mail)

Ajo dukej mahnitëse në xhirim me grim të përsosur në fytyrën e saj, duke përfshirë buzëkuqin. Bukuroshja i kishte stiluar flokët kaçurrela të lirshme. Fustani i shkurtë që ka veshur është pjesë e koleksionit pranverë/verë 2023.

Vajza e Monica Belluccit ndjek hapat e nënës në pasarelë: 17-vjeçarja Deva mahniti në sfilatën e modës
Lexo po ashtu Vajza e Monica Belluccit ndjek hapat e nënës në pasarelë: 17-vjeçarja Deva mahniti në sfilatën e modës

Deva hyri në botën e modës katër vite më parë, kur u bë fytyra e markës Dolce & Gabbana. Një nga sfilatat e saj të para ishte Alta Moda në vitin 2021 në sheshin e Shën Markut në Venecia. Më pas, tërhoqi vëmendjen e publikut.

Që në fëmijëri, e dinte se do të ndiqte hapat e nënës së saj dhe të dyja pozuan së bashku për kopertinën e edicionit italian të revistës Vogue. /Telegrafi/

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue
Lexo po ashtu Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue
(Foto: Dolce&Gabbanna)

Në trend Femra

Më shumë
Keni thonj të brishtë? Ja çfarë duhet të bëni

Keni thonj të brishtë? Ja çfarë duhet të bëni

Manikyr dhe pedikyr
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Moda
Pse Selena Gomez thotë se e shmang dhomën e gjumit në ditët e rënduara psikologjikisht

Pse Selena Gomez thotë se e shmang dhomën e gjumit në ditët e rënduara psikologjikisht

Psikoprofil
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori