LAJMI I FUNDIT:

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Me bukurinë që ka të gjithë i lë pa fjalë

Reklama

Monica Bellucci gëzon famën e një prej grave më të bukura të botës. Me sensualitetin e vet dhe me bukurinë përrallore ka magjepsur të gjithë, gjë që i ka mundësuar që të depërtojë edhe në Hollywood.

Karrierën më parë e ka filluar si modele, pastaj i është kushtuar ujërave të aktrimit dhe ka arritur sukses marramendës, transmeton Telegrafi.

Nga martesa me aktorin francez Vincent Cassel i ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

View this post on Instagram

A post shared by Deva Cassel (@devacassel_)

Vajza e madhe, Deva, është rritur në një bukuroshe të vërtetë dhe me dukjen e saj natyrale magjeps.

Siç duket, trashëgimtarja e aktores do t’ia kalojë së ëmës për nga bukuria.

View this post on Instagram

A post shared by Deva Cassel (@devacassel_)

Bukuroshja Deva tashmë me të madhe është futur në ujërat e modës dhe është fytyra mbrojtëse e brendit “Dolce & Gabbana”.

Por kur i shikoni fotografitë e saj, do ta keni të qartë përse të gjithë tashmë po flasin që do të jetë më e bukur se e ëma.

/Telegrafi/