LAJMI I FUNDIT:

Meriton Mjekiqi

193 Artikuj

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Yjet
Meriton Mjekiqi me fjalë prekëse për të birin: Më mungon më shumë se çdo gjë në këtë jetë

Meriton Mjekiqi me fjalë prekëse për të birin: Më mungon më shumë se çdo gjë në këtë jetë

Yjet
“Po më bëhesh si Meritoni, po e shqyen fytyrën” – debaton Egla me Romeon

“Po më bëhesh si Meritoni, po e shqyen fytyrën” – debaton Egla me Romeon

Yjet
Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

TV / Film
Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

TV / Film
Meritoni këmbëngul ta zbulojë të vërtetën, Heidi: Kam probleme ligjore me Massimilianon

Meritoni këmbëngul ta zbulojë të vërtetën, Heidi: Kam probleme ligjore me Massimilianon

Yjet
Julian Deda – finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

Julian Deda – finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

TV / Film
Meritoni befasohet me vizitë nga dy vëllezërit dhe motra e tij në BBVA – nuk i mban lotët nga emocionet

Meritoni befasohet me vizitë nga dy vëllezërit dhe motra e tij në BBVA – nuk i mban lotët nga emocionet

TV / Film
Habit Ilnisa: Kam takuar vjehrrin, ishte situatë shumë e çuditshme sepse ngriva!

Habit Ilnisa: Kam takuar vjehrrin, ishte situatë shumë e çuditshme sepse ngriva!

Yjet
“Je skuth”, Meriton Mjekiqi habitet nga komenti i Heidi Bacit për të

“Je skuth”, Meriton Mjekiqi habitet nga komenti i Heidi Bacit për të

Yjet
Meriton Mjekiqi flet për rrugëtimin e tij në Big Brother VIP: E dua shumë Ilnisën

Meriton Mjekiqi flet për rrugëtimin e tij në Big Brother VIP: E dua shumë Ilnisën

Yjet
“Po më dilte zemra vendit” – Ilnisa flet për takimin emocionues me Meritonin në Big Brother

“Po më dilte zemra vendit” – Ilnisa flet për takimin emocionues me Meritonin në Big Brother

Yjet
Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

Yjet
Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

Yjet
“Më ke drejtuar gishtin për ngacmim seksual” – Vijon përplasja mes Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos

“Më ke drejtuar gishtin për ngacmim seksual” – Vijon përplasja mes Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos

Yjet
“Do t’ju denoncoj të dyve në polici”, Egla shpërthen ndaj Julit dhe Meritonit

“Do t’ju denoncoj të dyve në polici”, Egla shpërthen ndaj Julit dhe Meritonit

Yjet
“Unë të thyej në mes” – Vazhdojnë debatet e ashpra Egla-Meriton

“Unë të thyej në mes” – Vazhdojnë debatet e ashpra Egla-Meriton

Yjet
Larg Meritonit me pushime në Itali, turisti e pyet a je e famshme? – Ilnisa Agolli jep përgjigjjen interesante

Larg Meritonit me pushime në Itali, turisti e pyet a je e famshme? – Ilnisa Agolli jep përgjigjjen interesante

Yjet
“Je surpriza e këtij Big Brother” – Meriton Mjekiqi emocionohet nga mesazhi që merr në ‘Big Love’

“Je surpriza e këtij Big Brother” – Meriton Mjekiqi emocionohet nga mesazhi që merr në ‘Big Love’

Yjet
Ilnisa dhe Meritoni takohen pas shumë kohe – puthje, lot dhe emocione mes çiftit në Big Brother VIP Albania

Ilnisa dhe Meritoni takohen pas shumë kohe – puthje, lot dhe emocione mes çiftit në Big Brother VIP Albania

Yjet
“Për ato që lamë dhe ato që presim të vijnë”, kujt po i dedikon këtë Ilnisa?

“Për ato që lamë dhe ato që presim të vijnë”, kujt po i dedikon këtë Ilnisa?

Yjet
Meritoni akuzon ashpër Eglën: Është faji yt që Ilnisa nuk është brenda

Meritoni akuzon ashpër Eglën: Është faji yt që Ilnisa nuk është brenda

Yjet
Erjola i kthehet keq Meritonit: Po përdor djalin për lojë, pse betohesh në djalin tënd?

Erjola i kthehet keq Meritonit: Po përdor djalin për lojë, pse betohesh në djalin tënd?

Yjet
“Nëse dikë e kam dashur dhe e kam respektuar në këtë shtëpi, je ti” – Meritoni befason me deklaratën ndaj Eglës

“Nëse dikë e kam dashur dhe e kam respektuar në këtë shtëpi, je ti” – Meritoni befason me deklaratën ndaj Eglës

Yjet