LAJMI I FUNDIT:

“Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën thjesht në kuadër të lojës”, reagon banorja për deklaratën e ‘vjehrrit’

“Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën thjesht në kuadër të lojës”, reagon banorja për deklaratën e ‘vjehrrit’

Ilnisa Agolli ka komentuar deklaratën e babait të Meritonit, Samiut që bëri në “Cherry on Top” në lidhje me dashurinë e tyre.

Kur pyet se si i ka parë emocionet që shprehi Meritoni kur Ilnisa la garën, babai i Meritonit tha se të gjitha ato veprime i morën në kuadër të lojës.

“Gjitha i kemi marrë në kuadër të lojës brenda është tjetër gjë”, tha ai në “Cherry on Top”.

Por, lidhur për këto deklarata ka folur pikërisht edhe Ilnisa e cila konfirmoi së fundmi se kishte dëgjuar deklaratat e ‘vjehrrit’ të saj.

“Pa dyshim që e pashë, por nuk është që kam ndonjë koment specifik. Por, di të them që dashuria thyen çdo kufi edhe barrierë dhe fjalët i merr era”, tha Ilnisa para finales së Big Brother. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori