LAJMI I FUNDIT:

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin Top Arena, ku ka folur për relacionin e Ilnisës dhe Meritonin po ashtu edhe për raportin e afërt që ka ai me çiftin.

“Nga çifti nuk kam shpëtuar. Ata po kalojnë shumë kohë të mira, përveç se po pushojnë po relaksohen”, ka thënë ai.

Por, në një moment moderatorja i kërkoi të telefononte Meritonin, për t’i kërkuar në formë shakaje rreth pesë mijë  euro borxh.


“Ore po ta marrësh Meritonin në telefon dhe t’i kërkosh pesë mijë euro borxh, e bëjmë dot këtë?”, e pyeti moderatorja vëllanë e Ilnisës.

Kevin Agolli që nuk dukej edhe aq i sikletosur nga kjo pyetje, iu përgjigj menjëherë moderatores duke i dhënë përgjigje epike.

“Po të mendojmë se çfarë të bëjmë për at 5 mijëshen”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Kalo në kategori