LAJMI I FUNDIT:

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë
Foto: Screenshot/Instagram

Dashurinë e tyre nuk e besuan shumë gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP Albania 3.

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli u paragjykuan në masë të madhe edhe për shkak të diferencës në moshë.

Megjithatë, ata edhe pas daljes nga reality shou po shijojnë çdo moment me njëri-tjetrin.


Të njëjtit shfaqen vazhdimisht bashkë duke treguar se po kalojnë një periudhë të mirë.

Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother - publikohet një moment mes tyre
Lexo po ashtu Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother - publikohet një moment mes tyre

Gazetarja së fundmi ka postuar një moment me prezantuesin nga Kosova, teksa i dhuron një puthje.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë postimit.

Veç tyre, lidhjen jashtë po e shijojnë edhe Romeo Veshaj e Heidi Baci. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori