LAJMI I FUNDIT:

Memli Krasniqi

864 Artikuj

Krasniqi: Plani evropian nuk i realizon kërkesat e Kosovës, përgjegjës është Kurti

Krasniqi: Plani evropian nuk i realizon kërkesat e Kosovës, përgjegjës është Kurti

Politikë
Krasniqi: Mirë se vini në tavolinën e nanës Ferdonije

Krasniqi: Mirë se vini në tavolinën e nanës Ferdonije

Kosovë
Edhe pas kritikave të SHBA-së, PDK shpreh rezerva për Propozimin evropian

Edhe pas kritikave të SHBA-së, PDK shpreh rezerva për Propozimin evropian

Kosovë
Krasniqi e Haradinaj urojnë 8 Marsin: Roli i gruas ka qenë dhe mbetet i pazëvendësueshëm

Krasniqi e Haradinaj urojnë 8 Marsin: Roli i gruas ka qenë dhe mbetet i pazëvendësueshëm

Kosovë
Liderët politikë urojnë 7 Marsin: Mësimdhënësit meritojnë kujdes më të madh, roli i tyre është jetik

Liderët politikë urojnë 7 Marsin: Mësimdhënësit meritojnë kujdes më të madh, roli i tyre është jetik

Arsim
Krasniqi: Pa Adem Jasharin dhe UÇK-në, nuk do të kishte pasur Kosovë të lirë e të pavarur

Krasniqi: Pa Adem Jasharin dhe UÇK-në, nuk do të kishte pasur Kosovë të lirë e të pavarur

Kosovë
Liderët opozitarë homazhe në Prekaz: Rrugëtimi i Kosovës qëndron mbi sakrificën e Jasharajve

Liderët opozitarë homazhe në Prekaz: Rrugëtimi i Kosovës qëndron mbi sakrificën e Jasharajve

Kosovë
Krasniqi në Gjakovë: Fëmijët e martirëve po migrojnë për shkak të keqqeverisjes dhe humbjes së shpresës

Krasniqi në Gjakovë: Fëmijët e martirëve po migrojnë për shkak të keqqeverisjes dhe humbjes së shpresës

Kosovë
Krasniqi thotë se Qeveria Kurti po heshtë për ikjet e qytetarëve nga vendi

Krasniqi thotë se Qeveria Kurti po heshtë për ikjet e qytetarëve nga vendi

Kosovë
Krasniqi: Po të varej nga Kurti, nënshkrimi i marrëveshjes do të ishte çështje ditësh

Krasniqi: Po të varej nga Kurti, nënshkrimi i marrëveshjes do të ishte çështje ditësh

Kosovë
Krasniqi: Degradim total, nga marrëveshja përfundimtare me njohje në qendër, në marrëveshje të përkohshme me Asociacionin në qendër

Krasniqi: Degradim total, nga marrëveshja përfundimtare me njohje në qendër, në marrëveshje të përkohshme me Asociacionin në qendër

Kosovë
Krasniqi: Migrimi masiv i punëtorëve po godet rëndë ekonominë e Kosovës

Krasniqi: Migrimi masiv i punëtorëve po godet rëndë ekonominë e Kosovës

Biznes
Krasniqi e Haradinaj kujtojnë 25 vjetorin e masakrës në Likoshan dhe Qirez

Krasniqi e Haradinaj kujtojnë 25 vjetorin e masakrës në Likoshan dhe Qirez

Kosovë
“Kosova humbi njohjen, fitoi Asociacionin”, “Pajtimi për propozimin evropian, e arritur e madhe” – opozita me qëndrime të ndryshme për takimin e Kurtit në Bruksel

“Kosova humbi njohjen, fitoi Asociacionin”, “Pajtimi për propozimin evropian, e arritur e madhe” – opozita me qëndrime të ndryshme për takimin e Kurtit në Bruksel

Kosovë
Krasniqi: Kosova humbi njohjen dhe fitoi Asociacionin

Krasniqi: Kosova humbi njohjen dhe fitoi Asociacionin

Kosovë
Krasniqi: Takimi i së hënës ndërmjet Kurtit dhe Vuçiqit është për Asociacionin, jo për njohjen

Krasniqi: Takimi i së hënës ndërmjet Kurtit dhe Vuçiqit është për Asociacionin, jo për njohjen

Kosovë
Krasniqi: Të rinjtë po ikin sepse qeverisja aktuale nuk po i plotëson as për së afërmi nevojat e tyre

Krasniqi: Të rinjtë po ikin sepse qeverisja aktuale nuk po i plotëson as për së afërmi nevojat e tyre

Kosovë
Krasniqi viziton Thaçin e Veselin: Rikujtuam së bashku momentin dhe emocionet e 17 shkurtit të vitit 2008

Krasniqi viziton Thaçin e Veselin: Rikujtuam së bashku momentin dhe emocionet e 17 shkurtit të vitit 2008

Kosovë
Krasniqi takon mërgatën në Gjenevë: Ju keni dhënë gjithçka për Kosovën, dhe keni sjellë Kosovën në Zvicër

Krasniqi takon mërgatën në Gjenevë: Ju keni dhënë gjithçka për Kosovën, dhe keni sjellë Kosovën në Zvicër

Kosovë
Krasniqi: Kosova s’mund të jetë vend me perspektivë, përderisa pushtetarët strehojnë protagonistë të aferave mafioze

Krasniqi: Kosova s’mund të jetë vend me perspektivë, përderisa pushtetarët strehojnë protagonistë të aferave mafioze

Kosovë
Krasniqi viziton babanë e Thaçit: Rikujtuam momentin dhe emocionet e shpalljes së Pavarësisë

Krasniqi viziton babanë e Thaçit: Rikujtuam momentin dhe emocionet e shpalljes së Pavarësisë

Kosovë
Krasniqi: Të përkushtohemi në ndërtimin e një të ardhme më të mirë për qytetarët e Kosovës

Krasniqi: Të përkushtohemi në ndërtimin e një të ardhme më të mirë për qytetarët e Kosovës

Kosovë
Memli Krasniqi vizitoi familjarët e Thaçit, Veselit, Krasniqit dhe Selimit: Misioni i tyre për t’i dalë zot Kosovës ishte dhe mbetet i përhershëm

Memli Krasniqi vizitoi familjarët e Thaçit, Veselit, Krasniqit dhe Selimit: Misioni i tyre për t’i dalë zot Kosovës ishte dhe mbetet i përhershëm

Kosovë
“Kosova, atdheu ynë, është i përhershëm”, liderët opozitarë me urime për 15 vjetorin e Pavarësisë

“Kosova, atdheu ynë, është i përhershëm”, liderët opozitarë me urime për 15 vjetorin e Pavarësisë

Kosovë