LAJMI I FUNDIT:
Meghan Markle

Meghan Markle

528 Artikuj

Info

Dukesha e Sussex-it, Rachel Meghan Markle është e lindur më 4 gusht të vitit 1981.

Është një anëtare amerikane e familjes mbretërore britanike dhe një ish-aktore. Ajo është bashkëshortja e Princit Harry, me të cilin ka dy fëmijë.

Çanta Chanel, pantallona a la Audrey Hepburn, syze vamp: Meghan Markle është personifikim i një ikone mode

Çanta Chanel, pantallona a la Audrey Hepburn, syze vamp: Meghan Markle është personifikim i një ikone mode

Moda
Princi Harry: Meghan Markle më ndihmoi të shërohem nga traumat e së kaluarës time

Princi Harry: Meghan Markle më ndihmoi të shërohem nga traumat e së kaluarës time

Yjet
Princi Harry flet për librin e tij “Spare”: Nuk jam viktimë, i lumtur që kam ndarë historinë time me shpresën për t’i ndihmuar të tjerët

Princi Harry flet për librin e tij “Spare”: Nuk jam viktimë, i lumtur që kam ndarë historinë time me shpresën për t’i ndihmuar të tjerët

Yjet
Mbreti Charles largon princin Harry dhe Meghan Markle nga rezidenca e tyre në Mbretërinë e Bashkuar

Mbreti Charles largon princin Harry dhe Meghan Markle nga rezidenca e tyre në Mbretërinë e Bashkuar

Po Flitet
Në fillimet e tyre, Meghan Markle thuhet se ishte e zhgënjyer nga Princi Harry pasi kishte shumë pak para

Në fillimet e tyre, Meghan Markle thuhet se ishte e zhgënjyer nga Princi Harry pasi kishte shumë pak para

Yjet
Kate Middleton akuzon Meghan Marklen për ndarjen e familjes mbretërore

Kate Middleton akuzon Meghan Marklen për ndarjen e familjes mbretërore

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle nuk u ftuan në “Bafta Tea Party 2023”

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk u ftuan në “Bafta Tea Party 2023”

Yjet
Kate Middleton ‘e indinjuar dhe e lënduar’ nga akuzat që Princi Harry bëri në librin “Spare”

Kate Middleton ‘e indinjuar dhe e lënduar’ nga akuzat që Princi Harry bëri në librin “Spare”

Yjet
Në intervistën e re, Harry ‘thumbon’ familjen mbretërore: Nuk janë përpjekur asnjëherë të pajtohen me mua dhe Meghanin

Në intervistën e re, Harry ‘thumbon’ familjen mbretërore: Nuk janë përpjekur asnjëherë të pajtohen me mua dhe Meghanin

Yjet
Princi Harry pranon se ai ende vë në dyshim vdekjen ‘e pashpjegueshme’ të Princeshës Diana

Princi Harry pranon se ai ende vë në dyshim vdekjen ‘e pashpjegueshme’ të Princeshës Diana

Yjet
Makthi nuk mbaron për familjen mbretërore: Meghan Markle paralajmëron libër të ri?

Makthi nuk mbaron për familjen mbretërore: Meghan Markle paralajmëron libër të ri?

Yjet
Princi Harry pohon se William e sulmoi fizikisht gjatë një zënke lidhur me Meghan

Princi Harry pohon se William e sulmoi fizikisht gjatë një zënke lidhur me Meghan

Po Flitet
Dokumentari i Harryt dhe Meghan në Netflix bëhet shfaqja më e shikuar e vitit në Mbretërinë e Bashkuar

Dokumentari i Harryt dhe Meghan në Netflix bëhet shfaqja më e shikuar e vitit në Mbretërinë e Bashkuar

TV / Film
Publikimi i dokumentarit në Netflix, Kate Middleton thotë se ndihet e ‘tradhtuar’ nga Princi Harry

Publikimi i dokumentarit në Netflix, Kate Middleton thotë se ndihet e ‘tradhtuar’ nga Princi Harry

Yjet
Meghan Markle përlotet kur flet për largimin nga familja mbretërore: U përpoqa shumë

Meghan Markle përlotet kur flet për largimin nga familja mbretërore: U përpoqa shumë

Yjet
Në dokumentarin e ri, Princi Harry thotë se u qortua nga Williami në momentin kur njoftoi se po largohej nga jeta mbretërore

Në dokumentarin e ri, Princi Harry thotë se u qortua nga Williami në momentin kur njoftoi se po largohej nga jeta mbretërore

Yjet
Thomas Markle: Meghan ka ende një baba, do të doja të shihja nipin dhe mbesën time

Thomas Markle: Meghan ka ende një baba, do të doja të shihja nipin dhe mbesën time

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle tregojnë se janë njohur nga Instagrami

Princi Harry dhe Meghan Markle tregojnë se janë njohur nga Instagrami

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle fitojnë çmimin për drejtësi racore dhe shëndet mendor

Princi Harry dhe Meghan Markle fitojnë çmimin për drejtësi racore dhe shëndet mendor

Yjet
Meghan Markle flet për arsyen se përse mendoi të bënte vetëvrasje: Nuk dua që askush të ndihet vetëm

Meghan Markle flet për arsyen se përse mendoi të bënte vetëvrasje: Nuk dua që askush të ndihet vetëm

Yjet
Historia mund të përsëritej – Princi Harry shqetësohej se Meghan do të përfundonte si Princesha Diana pas martesës me të

Historia mund të përsëritej – Princi Harry shqetësohej se Meghan do të përfundonte si Princesha Diana pas martesës me të

Yjet
Meghan Markle kombinoi tri ngjyra dhe arriti të dukej shumë bukur: Këpucët janë më mbresëlënëse

Meghan Markle kombinoi tri ngjyra dhe arriti të dukej shumë bukur: Këpucët janë më mbresëlënëse

Moda
Publikohet ‘traileri’ i dokumentarit të Princit Harry dhe Meghan Markle

Publikohet ‘traileri’ i dokumentarit të Princit Harry dhe Meghan Markle

Yjet
Kuptimi i veçantë i veshjes së Meghan Markle në daljen e fundit publike

Kuptimi i veçantë i veshjes së Meghan Markle në daljen e fundit publike

Psikoprofil