LAJMI I FUNDIT:

Matthijs de Ligt

412 Artikuj

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Bundesliga
Zbulohet skuadra e madhe evropiane që ka refuzuar De Ligt në janar, holandezi ka të tjera qëllime pas largimit nga Bayerni

Zbulohet skuadra e madhe evropiane që ka refuzuar De Ligt në janar, holandezi ka të tjera qëllime pas largimit nga Bayerni

Bundesliga
Para plus një futbollist, PSG e gatshme për ta transferuar Matthijs de Ligt

Para plus një futbollist, PSG e gatshme për ta transferuar Matthijs de Ligt

Ligue 1
Bayerni konfirmon lëndimin e De Ligt, holandezi do t’i mungojë gjatë bavarezëve

Bayerni konfirmon lëndimin e De Ligt, holandezi do t’i mungojë gjatë bavarezëve

Bundesliga
Bayern Munich do t’i nënshtrohet një revolucioni serioz: Pesë yje do të largohen nga “Allianz Arena”

Bayern Munich do t’i nënshtrohet një revolucioni serioz: Pesë yje do të largohen nga “Allianz Arena”

Bundesliga
“Kopa Trophy” për lojtarin më të mirë të ri shkon për Jude Bellingham

“Kopa Trophy” për lojtarin më të mirë të ri shkon për Jude Bellingham

Ndërkombëtare
Manchester United futet në garë për transferimin e yllit të Bayernit

Manchester United futet në garë për transferimin e yllit të Bayernit

Premier League
Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Bundesliga
Nuk po luan te Bayerni, Barcelona mendon për transferimin e De Ligt

Nuk po luan te Bayerni, Barcelona mendon për transferimin e De Ligt

La Liga
De Ligt i pa lumtur si rezervist te Bayern Munich, Tuchel tenton ta ‘pajtojë’ me një deklaratë diplomatike

De Ligt i pa lumtur si rezervist te Bayern Munich, Tuchel tenton ta ‘pajtojë’ me një deklaratë diplomatike

Bundesliga
Timber te Arsenali nuk ka thyer asnjë rekord të Ajaxit– top pesë shitjet e gjigantëve holandezë në Evropë

Timber te Arsenali nuk ka thyer asnjë rekord të Ajaxit– top pesë shitjet e gjigantëve holandezë në Evropë

Ndërkombëtare
Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 2-0 PSG: De Ligt më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 2-0 PSG: De Ligt më i miri në fushë

Liga e Kampionëve
Sommer gabon rëndë para porte, por De Ligt shpëtoi një gol të sigurt

Sommer gabon rëndë para porte, por De Ligt shpëtoi një gol të sigurt

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Stuttgart 1-2 Bayern Munich: De Ligt shkëlqen

Notat e lojtarëve, Stuttgart 1-2 Bayern Munich: De Ligt shkëlqen

Bundesliga
Bayern Munichu fiton në udhëtim te Stuttgarti dhe rikthen pozitën e parë

Bayern Munichu fiton në udhëtim te Stuttgarti dhe rikthen pozitën e parë

Bundesliga
Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Shkumbin Pireva
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Nesta kritikon De Ligtin për deklarata kundër Juventusit: Nuk do t’i kisha thënë ato që ai i tha, thjesht shko te Bayern Munich

Nesta kritikon De Ligtin për deklarata kundër Juventusit: Nuk do t’i kisha thënë ato që ai i tha, thjesht shko te Bayern Munich

Bundesliga
Nga Pedri te Vincius, Haaland e Mbappe formacioni i futbollistëve më të shtrenjtë në botë

Nga Pedri te Vincius, Haaland e Mbappe formacioni i futbollistëve më të shtrenjtë në botë

Ndërkombëtare
Nuk e arriti me Juventusin, De Ligt synon ta fitoj Ligën e Kampionëve me Bayernin

Nuk e arriti me Juventusin, De Ligt synon ta fitoj Ligën e Kampionëve me Bayernin

Bundesliga
De Ligt flet për ndryshimin mes kampionatit italian dhe atij gjerman

De Ligt flet për ndryshimin mes kampionatit italian dhe atij gjerman

Bundesliga
Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Ndërkombëtare