LAJMI I FUNDIT:
Mats Hummels

Mats Hummels

111 Artikuj

Info

Hummels është gjerman dhe luan në pozitën e mbrojtësit. Ai ka lindur më 16 dhjetor 1988. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Borussia Dortmundin.

Hummels shpërthen keq ndaj trajnerit të Dortmundit para finales me Real Madridin

Hummels shpërthen keq ndaj trajnerit të Dortmundit para finales me Real Madridin

Liga e Kampionëve
“Jam një nga mbrojtësit më të mirë në Gjermani”, Hummels i hidhëruar për lënien jashtë Euro 2024

“Jam një nga mbrojtësit më të mirë në Gjermani”, Hummels i hidhëruar për lënien jashtë Euro 2024

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Përfaqësueset
Mats Hummels drejt kalimit në Serie A – dy ekipe të mëdha interesohen për të

Mats Hummels drejt kalimit në Serie A – dy ekipe të mëdha interesohen për të

Ndërkombëtare
Gjermania publikon listën për Euro 2024, Nagelsmann lë jashtë katër lojtarë të mëdhenj

Gjermania publikon listën për Euro 2024, Nagelsmann lë jashtë katër lojtarë të mëdhenj

Përfaqësueset
Nagelsmann do të lërë dy legjenda jashtë skuadrës së Gjermanisë për Euro 2024

Nagelsmann do të lërë dy legjenda jashtë skuadrës së Gjermanisë për Euro 2024

Ndërkombëtare
Shumë debate për këtë moment: A ishte penallti për PSG-në kur Hummels e rrëzoi Dembelen?

Shumë debate për këtë moment: A ishte penallti për PSG-në kur Hummels e rrëzoi Dembelen?

Liga e Kampionëve
Hummels heshtë Parisin me golin në fillim të pjesës së dytë

Hummels heshtë Parisin me golin në fillim të pjesës së dytë

Liga e Kampionëve
UEFA zgjedh formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Dortmundit

UEFA zgjedh formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, dominojnë lojtarët e Dortmundit

Liga e Kampionëve
Humbën nga PSG, Mats Hummels shpërthen pas ndeshjes ndaj gjyqtarit

Humbën nga PSG, Mats Hummels shpërthen pas ndeshjes ndaj gjyqtarit

Liga e Kampionëve