LAJMI I FUNDIT:

Martin Odegaard

164 Artikuj

Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Përfaqësueset
Publikohet lista e ngushtë për çmimet kryesore individuale në Ligën Premier

Publikohet lista e ngushtë për çmimet kryesore individuale në Ligën Premier

Premier League
Zgjidhet futbollisti i vitit nga Shoqata e Gazetarëve të Futbollit në Angli

Zgjidhet futbollisti i vitit nga Shoqata e Gazetarëve të Futbollit në Angli

Premier League
Fabregas zgjedh ekipin e ëndrrave me gjashtë futbollistë, befason me zgjedhjet

Fabregas zgjedh ekipin e ëndrrave me gjashtë futbollistë, befason me zgjedhjet

Ndërkombëtare
Zbulohen prapaskenat, si ylli i Arsenalit refuzoi Pep Guardiolën për t’iu bashkuar Bayernit nëntë vite më parë edhe pse kishte bërë disa ushtrime

Zbulohen prapaskenat, si ylli i Arsenalit refuzoi Pep Guardiolën për t’iu bashkuar Bayernit nëntë vite më parë edhe pse kishte bërë disa ushtrime

Premier League
Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Ndërkombëtare
Erling Haaland emëron një lojtar të Arsenalit që do ta transferonte te Man City pa menduar dy herë

Erling Haaland emëron një lojtar të Arsenalit që do ta transferonte te Man City pa menduar dy herë

Premier League
Haaland zbulon emrin e yllit që do të përmirësonte Man Cityn

Haaland zbulon emrin e yllit që do të përmirësonte Man Cityn

Premier League
Brenda zhveshtores, tifozi publikon foton nga mbishkrimet e yjeve të Arsenalit se si ndihen kur luajnë në Emirates

Brenda zhveshtores, tifozi publikon foton nga mbishkrimet e yjeve të Arsenalit se si ndihen kur luajnë në Emirates

Premier League
Arsenali tregohet i pamëshirshëm ndaj Sheffieldit dhe merr një fitore tenistike

Arsenali tregohet i pamëshirshëm ndaj Sheffieldit dhe merr një fitore tenistike

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Shfaqet ‘sinjali sekret’ i Martin Odegaard për të vendosur se çfarë goditjesh nga këndi të ekzekutohen te Arsenali

Shfaqet ‘sinjali sekret’ i Martin Odegaard për të vendosur se çfarë goditjesh nga këndi të ekzekutohen te Arsenali

Premier League
Ross Barkley thotë se ylli i Arsenalit iu lut që të mos i rrinte afër gjatë ndeshjes

Ross Barkley thotë se ylli i Arsenalit iu lut që të mos i rrinte afër gjatë ndeshjes

Premier League
Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Renditje befasuese për Jude Bellingham në listën për Topin e Artë gjersa zbulohen 15 lojtarët e parë

Ndërkombëtare
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
“Është ekstreme”, Odegaard zbulon atë që mësoi nga Ronaldo dhe ish-bashkëlojtarët e tjerë te Real Madridi

“Është ekstreme”, Odegaard zbulon atë që mësoi nga Ronaldo dhe ish-bashkëlojtarët e tjerë te Real Madridi

Ndërkombëtare
“U zhduk plotësisht”: Mediat norvegjeze me kritika në drejtim të Odegaard pas humbjes nga Spanja

“U zhduk plotësisht”: Mediat norvegjeze me kritika në drejtim të Odegaard pas humbjes nga Spanja

Përfaqësueset
Odegaard: Haaland është lojtari më i mirë në botë

Odegaard: Haaland është lojtari më i mirë në botë

Ndërkombëtare
Arsenali blindon Odegaardin me kontratë të re, norvegjezi ndihet i lumtur dhe emocionuar

Arsenali blindon Odegaardin me kontratë të re, norvegjezi ndihet i lumtur dhe emocionuar

Premier League
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Liga e Kampionëve
“Ai ishte shumë i mirë atë natë”, Odegaard flet për lojtarin e tij të preferuar në Ligën e Kampionëve

“Ai ishte shumë i mirë atë natë”, Odegaard flet për lojtarin e tij të preferuar në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Kompletohet lista me 30 kandidatët në garë për “Topin e Artë 2023” – Halaand, Messi dhe Mbappe favoritë, mungon Ronaldo

Ndërkombëtare