LAJMI I FUNDIT:
Marcus Rashford

Marcus Rashford

433 Artikuj

Info

Rashford ka lindur më 31 tetor 1997 dhe aktualisht është lojtar i Manchester Unitedit.

Formacioni me më të mirët që u refuzuan për Euro 2024 – nga yjet e Gjermanisë, deri te Jack Grealish

Formacioni me më të mirët që u refuzuan për Euro 2024 – nga yjet e Gjermanisë, deri te Jack Grealish

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Përfaqësueset
Arteta fillon bisedimet me yllin e Man United për ta transferuar te Arsenali

Arteta fillon bisedimet me yllin e Man United për ta transferuar te Arsenali

Premier League
Marcus Rashford thyen heshtjen me një koment befasues pasi u la jashtë listës për Euro 2024

Marcus Rashford thyen heshtjen me një koment befasues pasi u la jashtë listës për Euro 2024

Përfaqësueset
Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Përfaqësueset
Katër yje të Ligës Premier rrezikojnë të mbesin jashtë skuadrës së Anglisë për Euro 2024

Katër yje të Ligës Premier rrezikojnë të mbesin jashtë skuadrës së Anglisë për Euro 2024

Përfaqësueset
Mesazhi i Rashfordit që ka nxitur zërat për largimin e Bruno Fernandes nga Man United

Mesazhi i Rashfordit që ka nxitur zërat për largimin e Bruno Fernandes nga Man United

Premier League
Veprim i shëmtuar nga tifozi i United ndaj Rashfordit – anglezi u ndal nga Antony para një skene shokuese

Veprim i shëmtuar nga tifozi i United ndaj Rashfordit – anglezi u ndal nga Antony para një skene shokuese

Premier League
Man Utd i hapur t’i dëgjoj ofertat për Rashford, tre top klube duan anglezin 

Man Utd i hapur t’i dëgjoj ofertat për Rashford, tre top klube duan anglezin 

Premier League
Lista me pesë lojtarët që Man Utd mund të nënshkruajë për të zëvendësuar Rashfordin

Lista me pesë lojtarët që Man Utd mund të nënshkruajë për të zëvendësuar Rashfordin

Premier League
Substanca e ndaluar në BE përdoret pa pengesa nga futbollistët në Angli, shumë prej të cilëve janë bërë të varur

Substanca e ndaluar në BE përdoret pa pengesa nga futbollistët në Angli, shumë prej të cilëve janë bërë të varur

Premier League
Manchester United tremb PSG-në me çmimin e Rashford

Manchester United tremb PSG-në me çmimin e Rashford

Premier League
“Ai nuk duket i lumtur as kur luan” –  Rooney i thotë Rashfordit të rishqyrtojë të ardhmen te Man United

“Ai nuk duket i lumtur as kur luan” – Rooney i thotë Rashfordit të rishqyrtojë të ardhmen te Man United

Premier League
Joe Cole parashikon skuadrën e Anglisë në Euro 2024, lë jashtë dy emra të mëdhenj

Joe Cole parashikon skuadrën e Anglisë në Euro 2024, lë jashtë dy emra të mëdhenj

Përfaqësueset
Një djalosh e bleu Rolls Royce-n e aksidentuar të Rashford për ta rinovuar – por lojtari e lë ‘gojëhapur’

Një djalosh e bleu Rolls Royce-n e aksidentuar të Rashford për ta rinovuar – por lojtari e lë ‘gojëhapur’

Premier League
Rekordi i çuditshëm që Rashford mund ta thyejë në miqësoret ndaj Brazilit dhe Belgjikës

Rekordi i çuditshëm që Rashford mund ta thyejë në miqësoret ndaj Brazilit dhe Belgjikës

Ndërkombëtare
Kërkohet nga PSG me ngulm – Ten Hag flet për të ardhmen e Rashford

Kërkohet nga PSG me ngulm – Ten Hag flet për të ardhmen e Rashford

Premier League
PSG gati të bëjë ofertë mbi 85 milionë euro për nënshkrimin e Marcus Rashford si zëvendësues të Kylian Mbappes

PSG gati të bëjë ofertë mbi 85 milionë euro për nënshkrimin e Marcus Rashford si zëvendësues të Kylian Mbappes

Ligue 1
Man Utd kthehet te fitorja, mposht Evertonit falë dy penalltive

Man Utd kthehet te fitorja, mposht Evertonit falë dy penalltive

Premier League
Marcus Rashford ‘bombardon’ portën e Manchester Cityt nga distanca

Marcus Rashford ‘bombardon’ portën e Manchester Cityt nga distanca

Premier League
Marcus Rashford ‘godet’ mediat, thotë se ato kanë vënë në dyshim angazhimin e tij për Unitedin

Marcus Rashford ‘godet’ mediat, thotë se ato kanë vënë në dyshim angazhimin e tij për Unitedin

Premier League
“Familja ime refuzoi para që do të ndryshonin jetën, në mënyrë që të luaja për Manchester United” – Rashford flet për fëmijërinë e tij

“Familja ime refuzoi para që do të ndryshonin jetën, në mënyrë që të luaja për Manchester United” – Rashford flet për fëmijërinë e tij

Premier League
“Nuk flasin më me njëri-tjetrin”, në Angli zbulojnë detaje rreth përplasjes Rashford – Ten Hag

“Nuk flasin më me njëri-tjetrin”, në Angli zbulojnë detaje rreth përplasjes Rashford – Ten Hag

Premier League
Manchester United merr vendim për Marcus Rashford mes interesimit të PSG-së

Manchester United merr vendim për Marcus Rashford mes interesimit të PSG-së

Premier League