LAJMI I FUNDIT:
Marco Verratti

Marco Verratti

318 Artikuj

Info

Marco Verratti është italian i lindur më 5 nëntor të vitit 1992

Si e përzuri Enrique yllin italian, Verrattin nga PSG me një fjali: Ju jeni gjithçka që unë urrej te futbollistët

Si e përzuri Enrique yllin italian, Verrattin nga PSG me një fjali: Ju jeni gjithçka që unë urrej te futbollistët

Ligue 1
Edhe Julian Draxler në Katar – UEFA nis hetim ndaj Paris Saint-Germain për transferime te dyshimta

Edhe Julian Draxler në Katar – UEFA nis hetim ndaj Paris Saint-Germain për transferime te dyshimta

Ligat tjera
Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Shkumbin Pireva
Një lamtumirë me lot në sy e Marco Verratti nga PSG – tifozët i bën nderime lojtarit më të trofeshëm në histori të klubit

Një lamtumirë me lot në sy e Marco Verratti nga PSG – tifozët i bën nderime lojtarit më të trofeshëm në histori të klubit

Ligue 1
Zyrtare: Marco Verratti, lojtar i ri i Al-Arabi

Zyrtare: Marco Verratti, lojtar i ri i Al-Arabi

Ligat tjera
PSG ofroi dy lojtarë në marrëveshje shkëmbimi për Bernardo Silva, Man City kërkoi një tjetër yll në vend të tij

PSG ofroi dy lojtarë në marrëveshje shkëmbimi për Bernardo Silva, Man City kërkoi një tjetër yll në vend të tij

Ndërkombëtare
Dy yje të tjerë të PSG-së drejt Arabisë Saudite, klubi po punon për shitjen e tyre

Dy yje të tjerë të PSG-së drejt Arabisë Saudite, klubi po punon për shitjen e tyre

Ligue 1
“Verrati ka marrë fund. E kalon kohën me duhan dhe alkool!”, italiani sulmohet nga legjenda e PSG-së

“Verrati ka marrë fund. E kalon kohën me duhan dhe alkool!”, italiani sulmohet nga legjenda e PSG-së

Ligue 1
Arrihet marrëveshja mes palëve, Verratti në pritje të transferimit te skuadra e re

Arrihet marrëveshja mes palëve, Verratti në pritje të transferimit te skuadra e re

Ligue 1
Kështu duket skuadra më e vlefshme në botë me lojtarë që kanë mbi 30 vjeç – mungojnë Messi dhe Ronaldo

Kështu duket skuadra më e vlefshme në botë me lojtarë që kanë mbi 30 vjeç – mungojnë Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Atletico Madridi ende ka shpresa për nënshkrimin e Verrattit

Atletico Madridi ende ka shpresa për nënshkrimin e Verrattit

La Liga
Luis Enrique nuk fton Mbappen dhe dy yje tjerë në ndeshjen e PSG-së ndaj Lorientit

Luis Enrique nuk fton Mbappen dhe dy yje tjerë në ndeshjen e PSG-së ndaj Lorientit

Ligue 1
PSG u tregon derën pesë yjeve të ekipit: Në listë edhe Neymar dhe Verratti

PSG u tregon derën pesë yjeve të ekipit: Në listë edhe Neymar dhe Verratti

Ligue 1
Al Hilal përmirëson ndjeshëm ofertën për Verrattin, por as e dyta nuk e kënaq Al Khlaifin

Al Hilal përmirëson ndjeshëm ofertën për Verrattin, por as e dyta nuk e kënaq Al Khlaifin

Ligue 1
Shuma e kërkuar nga PSG pengon kalimin e Verrattit në Arabinë Saudite

Shuma e kërkuar nga PSG pengon kalimin e Verrattit në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Megjithatë Verratti mbetet te PSG

Megjithatë Verratti mbetet te PSG

Ligue 1
Kërkesat e mëdha nga Arabia, PSG dyfishon çmimin e Marco Verrattit

Kërkesat e mëdha nga Arabia, PSG dyfishon çmimin e Marco Verrattit

Ligue 1
Arrihet marrëveshje mes palëve, Marco Verratti bëhet me skuadër të re

Arrihet marrëveshje mes palëve, Marco Verratti bëhet me skuadër të re

Ligue 1
E duan Atletico dhe Liverpooli, por PSG i trondit me çmimin e kërkuar për Verrattin

E duan Atletico dhe Liverpooli, por PSG i trondit me çmimin e kërkuar për Verrattin

Ligue 1
Liverpooli po planifikon transferimin e Verrattit

Liverpooli po planifikon transferimin e Verrattit

Premier League
Atletico Madridi ka hapur bisedimet me Paris Saint-Germain për transferimin e Verrattit

Atletico Madridi ka hapur bisedimet me Paris Saint-Germain për transferimin e Verrattit

La Liga
PSG ofron Verrattit dhe Donnarumman si pjesë e një marrëveshje së pabesueshme shkëmbimi

PSG ofron Verrattit dhe Donnarumman si pjesë e një marrëveshje së pabesueshme shkëmbimi

Ndërkombëtare
Pesë nënshkrime të reja dhe disa të tjera rrugës: Si do të duket formacioni i ri i PSG-së në start të sezonit 2023/24

Pesë nënshkrime të reja dhe disa të tjera rrugës: Si do të duket formacioni i ri i PSG-së në start të sezonit 2023/24

Ligue 1
“PSG burgos dhe shantazon lojtarët” – ish agjenti i Verratti vjen me një deklaratë të bujshme

“PSG burgos dhe shantazon lojtarët” – ish agjenti i Verratti vjen me një deklaratë të bujshme

Ligue 1