LAJMI I FUNDIT:
Marcelo Brozovic

Marcelo Brozovic

282 Artikuj

Info

Marcelo Brozovic është futbollist kroat i lindur më 16 nëntor 1992.

Shpifja që i dha fund karrierës së Mauro Icardit te Interi

Shpifja që i dha fund karrierës së Mauro Icardit te Interi

Serie A
Nuk ishte vetëm Primoz Gliha, edhe trajneri i kombëtares së madhe evropiane votoi Brozovicin me maksimumin e votave

Nuk ishte vetëm Primoz Gliha, edhe trajneri i kombëtares së madhe evropiane votoi Brozovicin me maksimumin e votave

Ndërkombëtare
Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Serie A
Nëse do të ishte ende pjesë e Interit, Brozovic do ta pësonte keq me ushqimin që konsumon në makinë

Nëse do të ishte ende pjesë e Interit, Brozovic do ta pësonte keq me ushqimin që konsumon në makinë

Ligat tjera
FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

FIFA publikon listën e kandidatëve për çmimin The Best

Ndërkombëtare
Dy ndeshje, dy humbje: Çfarë po ndodh me Al Nassrin e Cristiano Ronaldos dhe Sadio Manes

Dy ndeshje, dy humbje: Çfarë po ndodh me Al Nassrin e Cristiano Ronaldos dhe Sadio Manes

Ligat tjera
Kush ishin dhjetë më të mirët nga UEFA – Vinicius çuditërisht jashtë liste

Kush ishin dhjetë më të mirët nga UEFA – Vinicius çuditërisht jashtë liste

Ndërkombëtare
Brozovic takohet me Ronaldon pas kalimit të kroatit në Al Nassr – ylli portugez e priti ngrohtësisht

Brozovic takohet me Ronaldon pas kalimit të kroatit në Al Nassr – ylli portugez e priti ngrohtësisht

Ndërkombëtare
Barcelona humbi tri nënshkrime të mëdha brenda një muaji

Barcelona humbi tri nënshkrime të mëdha brenda një muaji

La Liga
Al Nassr zyrtarizon Brozovicin: Mos u shqetësoni, jam këtu

Al Nassr zyrtarizon Brozovicin: Mos u shqetësoni, jam këtu

Ligat tjera
Brozovic në Paris për tu takuar me drejtuesit e Al Nassr, Interi ka marrëveshje me arabët

Brozovic në Paris për tu takuar me drejtuesit e Al Nassr, Interi ka marrëveshje me arabët

Serie A
Marotta flet për situatën e Brozovic, paralajmëron Al-Nassrin dhe Barcelonën

Marotta flet për situatën e Brozovic, paralajmëron Al-Nassrin dhe Barcelonën

Serie A
Sa do të fitojë Brozovic te Al Nassr në ditë, orë, minutë dhe sekondë

Sa do të fitojë Brozovic te Al Nassr në ditë, orë, minutë dhe sekondë

Ligat tjera
Interi e gjen menjëherë zëvendësuesin e Brozovic

Interi e gjen menjëherë zëvendësuesin e Brozovic

Serie A
Zgjidhen dyshimet, Brozovic vazhdon karrierën te Al Nassr

Zgjidhen dyshimet, Brozovic vazhdon karrierën te Al Nassr

Ligat tjera
Zbulohet oferta e Barcelonës për Brozovic

Zbulohet oferta e Barcelonës për Brozovic

Serie A
Barcelonës i jepet afat nga Marcelo Brozovic

Barcelonës i jepet afat nga Marcelo Brozovic

La Liga
Arrihet marrëveshja mes palëve, Brozovic karrierën do ta vazhdojë te Al-Nassr

Arrihet marrëveshja mes palëve, Brozovic karrierën do ta vazhdojë te Al-Nassr

Serie A
Brozovic dëshiron transferimin te Barcelona, agjentët i bëjnë presion ta pranojë ofertën e Al Nassr

Brozovic dëshiron transferimin te Barcelona, agjentët i bëjnë presion ta pranojë ofertën e Al Nassr

Ndërkombëtare
Pas Dzekos do të largohen edhe gjashtë lojtarë nga Interi

Pas Dzekos do të largohen edhe gjashtë lojtarë nga Interi

Serie A
Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Ligat tjera
Katër futbollistët seniorë të Interit që pritet të largohen këtë verë

Katër futbollistët seniorë të Interit që pritet të largohen këtë verë

Serie A
Barcelona dhe Al-Nassr në luftë ofertash për Brozovic

Barcelona dhe Al-Nassr në luftë ofertash për Brozovic

Ndërkombëtare
Interi pranon ofertë nga Al Nassr për Brozovic, pret edhe ofertën e Barcelonës

Interi pranon ofertë nga Al Nassr për Brozovic, pret edhe ofertën e Barcelonës

Serie A