LAJMI I FUNDIT:

Manisa Football Club

14 Artikuj

Meriton Korenica beson që goli ndaj Trabzonsporit do ta ndihmojë që të shkëlqejë në pjesën e mbetur të sezonit

Meriton Korenica beson që goli ndaj Trabzonsporit do ta ndihmojë që të shkëlqejë në pjesën e mbetur të sezonit

Lavdim Pireva
Meriton Korenica i shënon super gol nga goditja e dënimit ndaj gjigantit Trabzonspor

Meriton Korenica i shënon super gol nga goditja e dënimit ndaj gjigantit Trabzonspor

Ligat tjera
Manisa njofton largimin e Nderim Nexhipit

Manisa njofton largimin e Nderim Nexhipit

Ligat tjera
Nga Rrahmani te Rashica e Topalli, vlerësimet e futbollistëve shqiptar nëpër botë

Nga Rrahmani te Rashica e Topalli, vlerësimet e futbollistëve shqiptar nëpër botë

Ndërkombëtare
Fjalët e Meriton Korenicës dhe Nderim Nexhipit, pas ribashkimit të dyshes te Manisa

Fjalët e Meriton Korenicës dhe Nderim Nexhipit, pas ribashkimit të dyshes te Manisa

Ligat tjera
Ballkani falënderon Korenica me fjalë të mëdha pas transferimit te Manisa: Dera jonë e hapur gjithmonë për lojtarë si ti

Ballkani falënderon Korenica me fjalë të mëdha pas transferimit te Manisa: Dera jonë e hapur gjithmonë për lojtarë si ti

Superliga
Zyrtare: Meriton Korenica prezantohet si lojtar i klubit turk Manisa

Zyrtare: Meriton Korenica prezantohet si lojtar i klubit turk Manisa

Ligat tjera
Jetmir Topalli debuton me gol te Manisa

Jetmir Topalli debuton me gol te Manisa

Ligat tjera
Ekskluzive: Korenica transferohet në Turqi, detajet e transferimit dhe paratë që do të fitojë Ballkani

Ekskluzive: Korenica transferohet në Turqi, detajet e transferimit dhe paratë që do të fitojë Ballkani

Romak Zeqiri
Zyrtare: Jetmir Topalli transferohet te Manisa

Zyrtare: Jetmir Topalli transferohet te Manisa

Ndërkombëtare
Nderim Nexhipi prezantohet si drejtor administrativ i klubit turk Manisa

Nderim Nexhipi prezantohet si drejtor administrativ i klubit turk Manisa

Ligat tjera
Nga Muslija te Paqarada, Domgjoni e Dresevic, top futbollistët më të vlerësuar shqiptarë nëpër botë

Nga Muslija te Paqarada, Domgjoni e Dresevic, top futbollistët më të vlerësuar shqiptarë nëpër botë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Eros Grezda, lojtar i ri i Manisa Football Club

Zyrtare: Eros Grezda, lojtar i ri i Manisa Football Club

Ligat tjera
Zyrtare: David Domgjoni kalon te Manisa Football Club

Zyrtare: David Domgjoni kalon te Manisa Football Club

Ligat tjera