LAJMI I FUNDIT:

Manchester City

22 Artikuj

Manchester City vjen në trojet shqiptare, konfirmon se do të hap shkollën e futbollit në Durrës

Manchester City vjen në trojet shqiptare, konfirmon se do të hap shkollën e futbollit në Durrës

Ndërkombëtare
Kane emëron dy ekipet që mund të rivalizojnë Manchester Cityn për trofeun e Ligës së Kampionëve

Kane emëron dy ekipet që mund të rivalizojnë Manchester Cityn për trofeun e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Bayern Munich e bën prioritet transferimin e Kalvin Philipps

Bayern Munich e bën prioritet transferimin e Kalvin Philipps

Ndërkombëtare
Mikel Arteta dhe Pep Guardiola komentojnë ndërhyrjen e Mateo Kovacic

Mikel Arteta dhe Pep Guardiola komentojnë ndërhyrjen e Mateo Kovacic

Premier League
Tifozët e Arsenalit mbetën të frustruar pas ndeshjes me Manchester Cityn, shkak i dy ndërhyrjeve të Mateo Kovacic

Tifozët e Arsenalit mbetën të frustruar pas ndeshjes me Manchester Cityn, shkak i dy ndërhyrjeve të Mateo Kovacic

Premier League
Erling Haaland dhe Kyle Walker u kacafytën me stafin e Arsenalit pas humbjes dramatike në “Emirates”

Erling Haaland dhe Kyle Walker u kacafytën me stafin e Arsenalit pas humbjes dramatike në “Emirates”

Premier League
Formacioni më i mirë i kombinuar mes Arsenal dhe Manchester City: Emra si Grealish, Haaland dhe Saka pjesë e saj

Formacioni më i mirë i kombinuar mes Arsenal dhe Manchester City: Emra si Grealish, Haaland dhe Saka pjesë e saj

Premier League
Haaland shpjegon se si ndonjëherë bëhet ‘zombie’ në fushë

Haaland shpjegon se si ndonjëherë bëhet ‘zombie’ në fushë

Premier League
Dy gjigantët evropianë në ‘luftë’ për shërbimet e Xavi Simons

Dy gjigantët evropianë në ‘luftë’ për shërbimet e Xavi Simons

Ndërkombëtare
Dështon plani i Real Madridit – Haaland në bisedime me Manchester Cityn për rinovimin e kontratës

Dështon plani i Real Madridit – Haaland në bisedime me Manchester Cityn për rinovimin e kontratës

Ndërkombëtare
“Ne do të mësojmë”, mesazhi i Erling Haaland për tifozët e Manchester Cityt

“Ne do të mësojmë”, mesazhi i Erling Haaland për tifozët e Manchester Cityt

Premier League
Wolves i shkakton Manchester Cityt humbjen e parë këtë sezon në Ligën Premier

Wolves i shkakton Manchester Cityt humbjen e parë këtë sezon në Ligën Premier

Premier League
Newcastle United kalon tutje, eliminon Manchester Cityn

Newcastle United kalon tutje, eliminon Manchester Cityn

Premier League
Guardiola bën ankesë të çuditshme pasi ekipi i tij u detyrua të udhëtonte me autobus

Guardiola bën ankesë të çuditshme pasi ekipi i tij u detyrua të udhëtonte me autobus

Premier League
Barcelona pajtohet verbalisht me Manchester Cityn për çmimin e Joao Cancelos

Barcelona pajtohet verbalisht me Manchester Cityn për çmimin e Joao Cancelos

La Liga
“Kontrolloje vetën” – Guardiola shfaqet i zemëruar me Rodrin pas kartonit të kuq

“Kontrolloje vetën” – Guardiola shfaqet i zemëruar me Rodrin pas kartonit të kuq

Premier League
Bernardo Silva i bashkohet listës së lojtarëve të lënduar tek Man City

Bernardo Silva i bashkohet listës së lojtarëve të lënduar tek Man City

Premier League
Haaland dhe partnerja e tij, Isabel Johansen morën vëmendje në festën e Manchester Cityt me pizhame blu

Haaland dhe partnerja e tij, Isabel Johansen morën vëmendje në festën e Manchester Cityt me pizhame blu

Yjet
Haaland prezantohet te City: Mezi pres të zbres në fushë me këtë skuadër

Haaland prezantohet te City: Mezi pres të zbres në fushë me këtë skuadër

Premier League
Chelsea kurorëzohet mbret i Evropës, mposht Man Cityn në finalen e Ligës së Kampionëve

Chelsea kurorëzohet mbret i Evropës, mposht Man Cityn në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Vazhdon krisja ndër themeluesit e Superligës Evropiane, Barcelona nuk e ratifikon marrëveshjen pa votat e anëtarëve të Asamblesë

Vazhdon krisja ndër themeluesit e Superligës Evropiane, Barcelona nuk e ratifikon marrëveshjen pa votat e anëtarëve të Asamblesë

Ndërkombëtare
Superliga Evropiane: Pse klubet e mëdha duan një garë të re, formati, përpjekjet për ta bllokuar dhe çka më tutje

Superliga Evropiane: Pse klubet e mëdha duan një garë të re, formati, përpjekjet për ta bllokuar dhe çka më tutje

Ndërkombëtare