LAJMI I FUNDIT:

Malishevë

388 Artikuj

I premtoi martesë dhe kreu marrëdhënie seksuale me të, vajza raporton në Polici rastin

I premtoi martesë dhe kreu marrëdhënie seksuale me të, vajza raporton në Polici rastin

Kronika e Zezë
Policia kërkon ndihmë për arrestimin e dy personave, dyshohen për disa vjedhje të rënda në Malishevë

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e dy personave, dyshohen për disa vjedhje të rënda në Malishevë

Kosovë
Sulmoi fizikisht nënën e gjyshen, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Sulmoi fizikisht nënën e gjyshen, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Kronika e Zezë
Policia shkon për të intervenuar në një rast të vjedhjes në Malishevë, has në tre të dyshuar – njëri prej tyre gjuan me armë

Policia shkon për të intervenuar në një rast të vjedhjes në Malishevë, has në tre të dyshuar – njëri prej tyre gjuan me armë

Kronika e Zezë
Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e axhës së tij në Kijevë

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e axhës së tij në Kijevë

Kosovë
Vrasja në Kijevë të Malishevës, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë

Vrasja në Kijevë të Malishevës, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë

Drejtësi
Vritet një person në Kijevë të Malishevës, arrestohet i dyshuari  

Vritet një person në Kijevë të Malishevës, arrestohet i dyshuari  

Kronika e Zezë
Në Malishevë gruaja sulmon fizikisht burrin

Në Malishevë gruaja sulmon fizikisht burrin

Kosovë
Një grua rrahët nga vjehrri, bashkëshorti dhe kunati

Një grua rrahët nga vjehrri, bashkëshorti dhe kunati

Kronika e Zezë
24 vjetori i masakrës në Pastaselë të Rahovecit dhe Burimit të Malishevës, Osmani: Drejtësi për viktimat e regjimit serb

24 vjetori i masakrës në Pastaselë të Rahovecit dhe Burimit të Malishevës, Osmani: Drejtësi për viktimat e regjimit serb

Kosovë
Malishevë, një person ankohet se dikush ia shiti pa autorizim pronën e nënës së tij

Malishevë, një person ankohet se dikush ia shiti pa autorizim pronën e nënës së tij

Kronika e Zezë
Përfshihen nga zjarri çatitë e dy shtëpive në Prizren e Malishevë

Përfshihen nga zjarri çatitë e dy shtëpive në Prizren e Malishevë

Kronika e Zezë
“E mundimshme”, pensionistët ankohen për lajmërimin çdo gjashtë muaj

“E mundimshme”, pensionistët ankohen për lajmërimin çdo gjashtë muaj

Financa
Gjendet pa shenja jete një person në Malishevë – policia po e heton rastin

Gjendet pa shenja jete një person në Malishevë – policia po e heton rastin

Kronika e Zezë
Shkak i një konflikti në rrjetet sociale, dy të mitur nga Malisheva rrahin një të mitur tjetër

Shkak i një konflikti në rrjetet sociale, dy të mitur nga Malisheva rrahin një të mitur tjetër

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Aksident i rëndë mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Abdixhiku: Amnistimi i Berishajt e rehabilitimi i Ivanoviqit, skandale që kërkojnë përgjigje

Abdixhiku: Amnistimi i Berishajt e rehabilitimi i Ivanoviqit, skandale që kërkojnë përgjigje

Politikë
I vjedhin tre kompjuterë – policia arreston katër të dyshuar në Malishevë

I vjedhin tre kompjuterë – policia arreston katër të dyshuar në Malishevë

Kronika e Zezë
Gjendje stabile në Malishevë, komuna nuk është prekur nga vërshimet 

Gjendje stabile në Malishevë, komuna nuk është prekur nga vërshimet 

Komunat
Viti 1998, koha kur flitej se në Malishevë lëshohen pasaporta të Kosovës

Viti 1998, koha kur flitej se në Malishevë lëshohen pasaporta të Kosovës

Kosovë
Malishevë, gjenden dy granata dore nga Lufta e Dytë Botërore

Malishevë, gjenden dy granata dore nga Lufta e Dytë Botërore

Kronika e Zezë
Vdes një femër në Malishevë, dyshohet se bëri vetëvrasje

Vdes një femër në Malishevë, dyshohet se bëri vetëvrasje

Kronika e Zezë
KEDS: Furnizim stabil me energji elektrike për festat e fundvitit, me përjashtim të Malishevës

KEDS: Furnizim stabil me energji elektrike për festat e fundvitit, me përjashtim të Malishevës

Energjetika
Po shoqërohej për në Gjykatën Themelore të Gjakovës, arratiset i burgosuri

Po shoqërohej për në Gjykatën Themelore të Gjakovës, arratiset i burgosuri

Drejtësi