LAJMI I FUNDIT:

Një vajzë dyshohet se u dhunua seksualisht në Malishevë

Një vajzë dyshohet se u dhunua seksualisht në Malishevë
Foto: Ilustrim

Një vajzë dyshohet se është dhunuar seksualisht në Malishevë.

Siç njofton policia, i dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike, transmeton Telegrafi.


“Malishevë / 16.03.2024-NN. Viktima femër kosovare ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje./Telegrafi/