LAJMI I FUNDIT:
Madonna

Madonna

325 Artikuj

Madonna ndahet nga i dashuri i saj 35 vjet më i ri

Madonna ndahet nga i dashuri i saj 35 vjet më i ri

Po Flitet
Realizon 18 tatuazhe të fytyrës së Madonnas në trup, amerikanja shënon rekord botëror

Realizon 18 tatuazhe të fytyrës së Madonnas në trup, amerikanja shënon rekord botëror

Interesante
“Askush nuk më tha se nëna ime po vdiste” – Madonna kujton vdekjen e nënës nga kanceri i gjirit në postimin emocional

“Askush nuk më tha se nëna ime po vdiste” – Madonna kujton vdekjen e nënës nga kanceri i gjirit në postimin emocional

Yjet
Madonna dhe puthja e saj pasionante me një nga valltaret gjatë performancës në Brazil

Madonna dhe puthja e saj pasionante me një nga valltaret gjatë performancës në Brazil

Yjet
Madonna kryen koncert historik falas për mijëra fansa në Rio de Janeiro, duke shënuar ndalesën e fundit epike në turneun e saj festiv

Madonna kryen koncert historik falas për mijëra fansa në Rio de Janeiro, duke shënuar ndalesën e fundit epike në turneun e saj festiv

Yjet
Pamjet bëhen virale – fansat vënë re një detaj te Ricky Martin në koncertin e Madonnas

Pamjet bëhen virale – fansat vënë re një detaj te Ricky Martin në koncertin e Madonnas

Yjet
Madonna zbulon producentin e famshëm të muzikës me të cilën ishte lidhur në vitet e 90-ta, pranon se u përpoq të bënte magji dashurie ndaj tij

Madonna zbulon producentin e famshëm të muzikës me të cilën ishte lidhur në vitet e 90-ta, pranon se u përpoq të bënte magji dashurie ndaj tij

TV / Film
Nuk ishte në dijeni – Madonna padashje i kërkon një fansi në karrige me rrota që të ngrihet në këmbë

Nuk ishte në dijeni – Madonna padashje i kërkon një fansi në karrige me rrota që të ngrihet në këmbë

Yjet
Madonna flet për periudhën kur u sëmur rëndë dhe gati sa nuk vdiq: Jam shumë e sigurt se kam folur me Zotin

Madonna flet për periudhën kur u sëmur rëndë dhe gati sa nuk vdiq: Jam shumë e sigurt se kam folur me Zotin

Yjet
Madonna kritikohet pasi pështyu një fans gjatë koncertit të fundit

Madonna kritikohet pasi pështyu një fans gjatë koncertit të fundit

Yjet
Madonna u rrëzua gjatë koncertit dhe shau sepse harroi tekstin e këngës

Madonna u rrëzua gjatë koncertit dhe shau sepse harroi tekstin e këngës

Yjet
Pas problemeve shëndetësore, Madonna: Është mrekulli që akoma jam gjallë

Pas problemeve shëndetësore, Madonna: Është mrekulli që akoma jam gjallë

Yjet
Madonna, puth balerinën gjysmë të zhveshur, gjatë performancës së turneut festiv në New York

Madonna, puth balerinën gjysmë të zhveshur, gjatë performancës së turneut festiv në New York

Yjet
Madonna sjell poza provokuese me veshje lëkure

Madonna sjell poza provokuese me veshje lëkure

Yjet
“SIDA mori jetën e shumë njerëzve të mi të dashur”, Madonna shpërthen në lot gjatë koncertit ndërsa kujton ditën ndërkombëtare të virusit vrastar

“SIDA mori jetën e shumë njerëzve të mi të dashur”, Madonna shpërthen në lot gjatë koncertit ndërsa kujton ditën ndërkombëtare të virusit vrastar

Yjet
Nuk i pranuan Madonnan dhe Donald Trumpin brenda – mbyllet restoranti i famshëm në Milano pas 50 viteve shërbim

Nuk i pranuan Madonnan dhe Donald Trumpin brenda – mbyllet restoranti i famshëm në Milano pas 50 viteve shërbim

Yjet
Dua Lipa, Madonna dhe Coldplay do të jenë titullarët kryesor të festivalit “Glastonbury 2024”

Dua Lipa, Madonna dhe Coldplay do të jenë titullarët kryesor të festivalit “Glastonbury 2024”

Muzikë
Këngët e suksesshme që u refuzuan nga yjet: “Umbrella” e Rihannas, “Toxic” e Britneyt deri tek ajo e Madonnas “Holiday”

Këngët e suksesshme që u refuzuan nga yjet: “Umbrella” e Rihannas, “Toxic” e Britneyt deri tek ajo e Madonnas “Holiday”

Muzikë
Pas problemeve shëndetësore, Madonna thotë se ende nuk është rikuperuar plotësisht: Ishte mrekulli që mbijetova

Pas problemeve shëndetësore, Madonna thotë se ende nuk është rikuperuar plotësisht: Ishte mrekulli që mbijetova

Yjet
Madonna do të jetë performuesja kryesore e festivalit “Glastonbury 2024”

Madonna do të jetë performuesja kryesore e festivalit “Glastonbury 2024”

Muzikë
Rita Ora pozon plot stil pranë bashkëshortit Taika Waititi, teksa marrin pjesë në koncertin e Madonnas në Londër

Rita Ora pozon plot stil pranë bashkëshortit Taika Waititi, teksa marrin pjesë në koncertin e Madonnas në Londër

Yjet
Sa para pritet të fitojë Madonna në turneun e saj “Celebration”?

Sa para pritet të fitojë Madonna në turneun e saj “Celebration”?

Muzikë
Madonna përballet me gjobë mbi 300 mijë euro pas thyerjes së rregullave kyçe gjatë koncertit në O2 Arena të Londrës

Madonna përballet me gjobë mbi 300 mijë euro pas thyerjes së rregullave kyçe gjatë koncertit në O2 Arena të Londrës

Yjet
Madonna me performancë eksplicite para fansave të saj në koncert nën shoqërinë e balerinave të zhveshura

Madonna me performancë eksplicite para fansave të saj në koncert nën shoqërinë e balerinave të zhveshura

Yjet


mob5