LAJMI I FUNDIT:

Luiziana

31 Artikuj

Të paktën shtatë të vdekur pasi një ‘supermjegull’ pranë New Orleans shkaktoi aksidente të dhjetëra automjeteve në autostradë

Të paktën shtatë të vdekur pasi një ‘supermjegull’ pranë New Orleans shkaktoi aksidente të dhjetëra automjeteve në autostradë

Amerika
Kishte ikur nga gjyqi, ishte fshehur në Meksikë – burri nga Luiziana kapet pas 32 vitesh në arrati

Kishte ikur nga gjyqi, ishte fshehur në Meksikë – burri nga Luiziana kapet pas 32 vitesh në arrati

Amerika
Dy delfinë rozë u panë përgjatë një lumi në Luiziana

Dy delfinë rozë u panë përgjatë një lumi në Luiziana

Interesante
Topi i zjarrit ndriçon qiellin e mëngjesit të hershëm në Luiziana

Topi i zjarrit ndriçon qiellin e mëngjesit të hershëm në Luiziana

Interesante
Aligatori futet në një shtëpi në Luiziana përmes hyrjes së qenit

Aligatori futet në një shtëpi në Luiziana përmes hyrjes së qenit

Interesante
Qeni nga Luiziana thyen rekordin botëror – gjuha e tij ka një gjatësi të jashtëzakonshme

Qeni nga Luiziana thyen rekordin botëror – gjuha e tij ka një gjatësi të jashtëzakonshme

Interesante
Faqet e filmave për të rritur duhet të verifikojnë moshën 18 e lartë të përdoruesve në Luiziana

Faqet e filmave për të rritur duhet të verifikojnë moshën 18 e lartë të përdoruesve në Luiziana

Lajme Teknologji
Autoritetet amerikane shpëtojnë burrin në Gjirin e Meksikës i cili mbeti në det për më shumë se 15 orë

Autoritetet amerikane shpëtojnë burrin në Gjirin e Meksikës i cili mbeti në det për më shumë se 15 orë

Amerika
Të shtënat pranë Universitetit Jugor të Luizianës, 11 të plagosur – policia thotë se ka arrestuar dy të dyshuar

Të shtënat pranë Universitetit Jugor të Luizianës, 11 të plagosur – policia thotë se ka arrestuar dy të dyshuar

Amerika
Oficeri në Luiziana ‘sulmohet’ nga një ketër

Oficeri në Luiziana ‘sulmohet’ nga një ketër

Dështime
Dëmet që shkaktoi uragani Ida – Nga New Yorku, New Jersey dhe disa shtete të tjera amerikane

Dëmet që shkaktoi uragani Ida – Nga New Yorku, New Jersey dhe disa shtete të tjera amerikane

Amerika
Një lopë në Luiziana shpëtohet pasi ngeci në një pemë për shkak të përmbytjeve

Një lopë në Luiziana shpëtohet pasi ngeci në një pemë për shkak të përmbytjeve

Interesante
Uragani Ida – rreth një milion njerëz në Luiziana kanë mbetur pa energji elektrike

Uragani Ida – rreth një milion njerëz në Luiziana kanë mbetur pa energji elektrike

Amerika
Fuqia e uraganit Ida, shihni se çfarë i bëri çatisë së një spitali në Luiziana

Fuqia e uraganit Ida, shihni se çfarë i bëri çatisë së një spitali në Luiziana

Amerika
Çifti në SHBA në shok, pasi banka ia depoziton aksidentalisht 50 miliardë dollarë në llogari

Çifti në SHBA në shok, pasi banka ia depoziton aksidentalisht 50 miliardë dollarë në llogari

Interesante
Pesë të plagosur rëndë në Luiziana – incidenti i tretë me të shtëna brenda 24 orëve në SHBA

Pesë të plagosur rëndë në Luiziana – incidenti i tretë me të shtëna brenda 24 orëve në SHBA

Amerika
Të shtëna në një dyqan armësh në Luiziana, vriten tre persona

Të shtëna në një dyqan armësh në Luiziana, vriten tre persona

Amerika
Shkëndija masive elektrike “fluturojnë” nëpër linjat e energjisë në Luiziana

Shkëndija masive elektrike “fluturojnë” nëpër linjat e energjisë në Luiziana

Amerika
Trump nënshkruan autografe në Luiziana dhe u thotë t’i shesin për 10 mijë dollarë në eBay

Trump nënshkruan autografe në Luiziana dhe u thotë t’i shesin për 10 mijë dollarë në eBay

Nga Bota
Uragani Laura godet Luizianën dhe Texasin, shkakton dëme të mëdha

Uragani Laura godet Luizianën dhe Texasin, shkakton dëme të mëdha

Nga Bota
Trump: Brenda 100 ditësh, 100 mijë aparatura për frymëmarrje

Trump: Brenda 100 ditësh, 100 mijë aparatura për frymëmarrje

Nga Bota
Të paktën pesë persona kanë vdekur pasi një aeroplan u rrëzua në Luiziana

Të paktën pesë persona kanë vdekur pasi një aeroplan u rrëzua në Luiziana

Nga Bota
Chevrolet i braktisur ishte kthyer në strofull të grerëzave, megjithatë provuan ta vozisnin

Chevrolet i braktisur ishte kthyer në strofull të grerëzave, megjithatë provuan ta vozisnin

Ngjarje
Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto)

Takoi presidentin, guvernatori i tregoi çorapët e tij – Trump reagoi me buzëqeshje (Foto)

Fun Lajme