LAJMI I FUNDIT:
Luis Suarez

Luis Suarez

996 Artikuj

Info

Luis Suarez është futbollist uruguaian i lindur më 24 janar 1987.

Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Ligat tjera
“Kafshova Chiellinin”, si mund të kishte ndryshuar karriera e Luis Suarez

“Kafshova Chiellinin”, si mund të kishte ndryshuar karriera e Luis Suarez

La Liga
“Gjithçka ishte e kryer” – Ish-sulmuesi i Barcelonës pretendon se Real Madridi kishte pranuar shitjen e Benzemas për ta transferuar atë

“Gjithçka ishte e kryer” – Ish-sulmuesi i Barcelonës pretendon se Real Madridi kishte pranuar shitjen e Benzemas për ta transferuar atë

Ndërkombëtare
Sofia Vergara mahnit me dukjen në një dalje përkrah Messit dhe Suarez

Sofia Vergara mahnit me dukjen në një dalje përkrah Messit dhe Suarez

Yjet
Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Shkumbin Pireva
Suarez zbulon prapaskenat e kalimit tek Inter Miami dhe faktorët qe e shtynë të marrë këtë vendim

Suarez zbulon prapaskenat e kalimit tek Inter Miami dhe faktorët qe e shtynë të marrë këtë vendim

Ndërkombëtare
Golashënuesit më të mirë të çdo viti kalendarik nga 2009: Rekordi i Messit është i çmendur

Golashënuesit më të mirë të çdo viti kalendarik nga 2009: Rekordi i Messit është i çmendur

Ndërkombëtare
Endrick ka folur për kalimin tek Real Madridi, racizimin në Spanjë dhe inspirimin e tij

Endrick ka folur për kalimin tek Real Madridi, racizimin në Spanjë dhe inspirimin e tij

La Liga
Zyrtare: Luis Suarez prezantohet si lojtar i Inter Miamit

Zyrtare: Luis Suarez prezantohet si lojtar i Inter Miamit

Ligat tjera
Luis Suarez nuk heq dorë nga futbolli, do të luajë sërish me Messin

Luis Suarez nuk heq dorë nga futbolli, do të luajë sërish me Messin

Ligat tjera
Leo Messi zbulon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur në klube – përbuz emra si Henry dhe Pique

Leo Messi zbulon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur në klube – përbuz emra si Henry dhe Pique

La Liga
Suarez dhe Messi paralajmëruan Neymarin për largimin e tij nga Barcelona te PSG

Suarez dhe Messi paralajmëruan Neymarin për largimin e tij nga Barcelona te PSG

Ndërkombëtare
“Më pëlqen ta shikoj”, Morata e rendit Lewandowksin të barabartë me Suarezin dhe ish-fituesin e Topit të Artë

“Më pëlqen ta shikoj”, Morata e rendit Lewandowksin të barabartë me Suarezin dhe ish-fituesin e Topit të Artë

Ndërkombëtare
“Do të doja ta shihja te Barcelona” – Suarez ia thotë në sy dëshirën e tij sulmuesit të ri të Real Madridit

“Do të doja ta shihja te Barcelona” – Suarez ia thotë në sy dëshirën e tij sulmuesit të ri të Real Madridit

La Liga
Gazeta britanike e konsideron të kryer transferimin e Luis Suarez te Inter Miami

Gazeta britanike e konsideron të kryer transferimin e Luis Suarez te Inter Miami

Ndërkombëtare
Suarez ‘paralajmëron’ pensionimin nga futbolli për shkak të problemeve fizike

Suarez ‘paralajmëron’ pensionimin nga futbolli për shkak të problemeve fizike

Ndërkombëtare
Luis Suarez mbetet ‘vrasësi’ i vjetër, shënon het-trik brenda vetëm 19 minutave për Gremion

Luis Suarez mbetet ‘vrasësi’ i vjetër, shënon het-trik brenda vetëm 19 minutave për Gremion

Ligat tjera
Messi po dëshiron ta bëj Inter Miamin një fuqi, përveç Luis Suarezit po i transferon edhe dy shokë të tjerë të tij

Messi po dëshiron ta bëj Inter Miamin një fuqi, përveç Luis Suarezit po i transferon edhe dy shokë të tjerë të tij

Ndërkombëtare
“Do të kishte fituar Topin e Artë nëse do të kishte qëndruar me ne”, Suarezit ende i vjen keq për vendimin e Neymarit

“Do të kishte fituar Topin e Artë nëse do të kishte qëndruar me ne”, Suarezit ende i vjen keq për vendimin e Neymarit

Ndërkombëtare
Inter Miami arrin marrëveshje me Luis Suarez, uruguaiani afër ribashkimit me Messin

Inter Miami arrin marrëveshje me Luis Suarez, uruguaiani afër ribashkimit me Messin

Ndërkombëtare
Interi rivalizon Barcelonën dhe kundërshtarët italianë për transferimin e “Suarezit të ri”

Interi rivalizon Barcelonën dhe kundërshtarët italianë për transferimin e “Suarezit të ri”

Serie A
Barcelona monitoron me vëmendje ‘Suarez 2.0’ si pasardhës të mundshëm të Lewandowskit

Barcelona monitoron me vëmendje ‘Suarez 2.0’ si pasardhës të mundshëm të Lewandowskit

Ndërkombëtare
Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Ndërkombëtare
Nga vendi i parë, në të 27-in: Ronaldo nuk është më në krye të sportistëve më të tregtuar në botë

Nga vendi i parë, në të 27-in: Ronaldo nuk është më në krye të sportistëve më të tregtuar në botë

Ndërkombëtare