LAJMI I FUNDIT:

Luis Diaz

92 Artikuj

Deco nuk heq dorë nga transferimi i yllit të Liverpoolit – e cilëson si “blerja e ëndrrave”

Deco nuk heq dorë nga transferimi i yllit të Liverpoolit – e cilëson si “blerja e ëndrrave”

La Liga
Liverpooli synon ta zëvendësojë Diazin me futbollistin shqiptar që shkëlqeu në Bundesliga

Liverpooli synon ta zëvendësojë Diazin me futbollistin shqiptar që shkëlqeu në Bundesliga

Premier League
Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool – Salah, Mane dhe të tjerët

Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool – Salah, Mane dhe të tjerët

Premier League
Ylli i cili i kushtoi Liverpoolit 50 milionë euro mund të jetë ‘viktima’ e parë e Arne Slot

Ylli i cili i kushtoi Liverpoolit 50 milionë euro mund të jetë ‘viktima’ e parë e Arne Slot

Premier League
Rreth tetë futbollistë të Liverpoolit do të largohen nga “Anfield Road” në fund të sezonit – në listë edhe emra të rëndësishëm

Rreth tetë futbollistë të Liverpoolit do të largohen nga “Anfield Road” në fund të sezonit – në listë edhe emra të rëndësishëm

Premier League
Barcelona është gati ta testojë Liverpoolin me një ofertë për yllin e skuadrës

Barcelona është gati ta testojë Liverpoolin me një ofertë për yllin e skuadrës

La Liga
Top ylli i Liverpoolit ka shprehur dëshirën t’i bashkohet Barcelonës në verë

Top ylli i Liverpoolit ka shprehur dëshirën t’i bashkohet Barcelonës në verë

La Liga
Interesimi i PSG-së dhe Barcelonës – drejtuesit e Liveproolit kanë gati kontratën e re për yllin e skuadrës

Interesimi i PSG-së dhe Barcelonës – drejtuesit e Liveproolit kanë gati kontratën e re për yllin e skuadrës

Premier League
Nuk mjaftoi lamtumira e Kloppit, nga Liverpooli po largohet edhe një super lojtar

Nuk mjaftoi lamtumira e Kloppit, nga Liverpooli po largohet edhe një super lojtar

Premier League
Liverpooli kalon në epërsi ndaj Man United në Old Trafford

Liverpooli kalon në epërsi ndaj Man United në Old Trafford

Premier League
Liverpooli fiton më përmbysje ndaj Brightonit, merr përkohësisht kreun e tabelës

Liverpooli fiton më përmbysje ndaj Brightonit, merr përkohësisht kreun e tabelës

Premier League
PSG gjen zëvendësuesin e Mbappes te Liverpooli

PSG gjen zëvendësuesin e Mbappes te Liverpooli

Ligue 1
Konfirmohet interesimi i Barcelonës për Luis Diaz – barrierë mbetet çmimi marramendës që ia ka caktuar Liverpooli

Konfirmohet interesimi i Barcelonës për Luis Diaz – barrierë mbetet çmimi marramendës që ia ka caktuar Liverpooli

La Liga
Liverpooli do ta shesë Luis Diazin këtë verë, por vetëm me një kusht

Liverpooli do ta shesë Luis Diazin këtë verë, por vetëm me një kusht

Premier League
Liverpooli theu një rekord të jashtëzakonshëm 128-vjeçar, asnjë klub nuk do ta arrijë atë për një kohë të gjatë

Liverpooli theu një rekord të jashtëzakonshëm 128-vjeçar, asnjë klub nuk do ta arrijë atë për një kohë të gjatë

Premier League
Liverpool mposht Burnleyn në shtëpi dhe merr përsëri kreun e tabelës në Ligën Premier

Liverpool mposht Burnleyn në shtëpi dhe merr përsëri kreun e tabelës në Ligën Premier

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

La Liga
“Ai është një tifoz besnik” – Babai i yllit të Liverpoolit, zbulon dëshirën e djalit të tij për të veshur fanellën blaugrana

“Ai është një tifoz besnik” – Babai i yllit të Liverpoolit, zbulon dëshirën e djalit të tij për të veshur fanellën blaugrana

Ndërkombëtare
Babai i Luis Diaz pati një reagim të pabesueshëm ndaj djalit të tij që shënoi dy herë kundër Brazilit

Babai i Luis Diaz pati një reagim të pabesueshëm ndaj djalit të tij që shënoi dy herë kundër Brazilit

Ndërkombëtare
Emocionuese: Luiz Diaz takon babain e tij për herë të parë pasi e liruan nga rrëmbimi

Emocionuese: Luiz Diaz takon babain e tij për herë të parë pasi e liruan nga rrëmbimi

Ndërkombëtare
Babai i Luis Diaz flet për herë të parë që nga lirimi i tij nga rrëmbyesit

Babai i Luis Diaz flet për herë të parë që nga lirimi i tij nga rrëmbyesit

Ndërkombëtare
Dy javë që nga rrëmbimi – më në fund lirohet babai i Luis Diaz

Dy javë që nga rrëmbimi – më në fund lirohet babai i Luis Diaz

Premier League
Federata Angleze e Futbollit krijoi një precedent për shkak të mesazhit të Luis Diaz nën fanellë

Federata Angleze e Futbollit krijoi një precedent për shkak të mesazhit të Luis Diaz nën fanellë

Premier League