LAJMI I FUNDIT:

Liridona Murseli

119 Artikuj

Çka tha Naim Murseli në Prokurori, detaje nga deklarata e tij

Çka tha Naim Murseli në Prokurori, detaje nga deklarata e tij

Drejtësi
“Problemi familjar” i Naim Murselit, dëshmia e babait të tij: Ka pasur disa SMS me gruan e vëllait të Kushtrim Kokallës

“Problemi familjar” i Naim Murselit, dëshmia e babait të tij: Ka pasur disa SMS me gruan e vëllait të Kushtrim Kokallës

Drejtësi
Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Drejtësi
Përfundon intervistimi i Naim Murselit, avokatja: Dha version ndryshe nga ajo që është publikuar në media

Përfundon intervistimi i Naim Murselit, avokatja: Dha version ndryshe nga ajo që është publikuar në media

Drejtësi
“Nuk e lë fjalën këtu të bjerë në tokë”, Grida Duma debat me këshilltarin e Pacollit: Boll me të pavërteta

“Nuk e lë fjalën këtu të bjerë në tokë”, Grida Duma debat me këshilltarin e Pacollit: Boll me të pavërteta

Shqipëri
E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

Shqipëri
Naim Murselit dhe dy të dyshuarve tjerë u vazhdohet masa e paraburgimit edhe për dy muaj

Naim Murselit dhe dy të dyshuarve tjerë u vazhdohet masa e paraburgimit edhe për dy muaj

Kosovë
Dibrani: Të dyshuarit për vrasjen e Liridonës nuk kanë mundësi të komunikojnë mes vete

Dibrani: Të dyshuarit për vrasjen e Liridonës nuk kanë mundësi të komunikojnë mes vete

Siguri
“U terrorizuan me spekulime”, avokati Jashari flet për kërkesën e familjes së Liridona Ademajt për takim me Prokurorinë

“U terrorizuan me spekulime”, avokati Jashari flet për kërkesën e familjes së Liridona Ademajt për takim me Prokurorinë

Drejtësi
Familja Ademaj i bën kërkesë urgjente Prokurorisë: Duam të informohemi më shumë për rastin e Liridonës

Familja Ademaj i bën kërkesë urgjente Prokurorisë: Duam të informohemi më shumë për rastin e Liridonës

Drejtësi
Kryeprokurori i Prishtinës: Me rastin e Liridona Ademajt po merret një prokurore serbe

Kryeprokurori i Prishtinës: Me rastin e Liridona Ademajt po merret një prokurore serbe

Drejtësi
Pacolli paralajmëron padi për analistin Curri, thotë se familja e tij po vuan pas deklaratave për vrasjen e Liridonës

Pacolli paralajmëron padi për analistin Curri, thotë se familja e tij po vuan pas deklaratave për vrasjen e Liridonës

Kosovë
Sipërmarrësi Bujar Zhuri: Naim Murseli ishte në kolaps ekonomik, e njoh prej 12 vjetësh

Sipërmarrësi Bujar Zhuri: Naim Murseli ishte në kolaps ekonomik, e njoh prej 12 vjetësh

Kosovë
Rritje e numrit të vrasjeve në Kosovë – për dhjetë muaj ndodhën 26 raste

Rritje e numrit të vrasjeve në Kosovë – për dhjetë muaj ndodhën 26 raste

Jehona Hulaj
Vrasja e Liridonës – Apeli lë në paraburgim Naim Murselin dhe dy të dyshuarit e tjerë

Vrasja e Liridonës – Apeli lë në paraburgim Naim Murselin dhe dy të dyshuarit e tjerë

Drejtësi
Hasani: Ende nuk e dimë sa janë të fuqishme argumentet që i kanë policia dhe prokuroria në rastin e Liridonës

Hasani: Ende nuk e dimë sa janë të fuqishme argumentet që i kanë policia dhe prokuroria në rastin e Liridonës

Kosovë
Avokati Sopjani: Ekzistojnë metodat për ta zbuluar vrasjen e Liridona Ademajt

Avokati Sopjani: Ekzistojnë metodat për ta zbuluar vrasjen e Liridona Ademajt

Drejtësi
Gazetari Dushi: Naim Murseli në listën e zezë të bankave suedeze, shkak borxhet e shumta

Gazetari Dushi: Naim Murseli në listën e zezë të bankave suedeze, shkak borxhet e shumta

Kosovë
Aktivizohen mashtruesit, përfitojnë nga tragjedia e vrasjes së Liridona Ademajt

Aktivizohen mashtruesit, përfitojnë nga tragjedia e vrasjes së Liridona Ademajt

Kosovë
Familja e Liridonës del me një apel publik

Familja e Liridonës del me një apel publik

Kosovë
Tentim sulmi ndaj Granit Plavës, eksperti i sigurisë thotë se nuk beson që ka pasur organizim për vrasjen e tij

Tentim sulmi ndaj Granit Plavës, eksperti i sigurisë thotë se nuk beson që ka pasur organizim për vrasjen e tij

Mirjeta Hajzeraj
Paraburgim për personin që dyshohet se ia shiti armën Naim Murselit me të cilën u vra Liridona

Paraburgim për personin që dyshohet se ia shiti armën Naim Murselit me të cilën u vra Liridona

Kosovë
Vrasja e Liridonës, deputeti i LVV-së: Do ta votoja kthimin e dënimit me vdekje

Vrasja e Liridonës, deputeti i LVV-së: Do ta votoja kthimin e dënimit me vdekje

Drejtësi
Si të këputet zinxhiri i femicidit?

Si të këputet zinxhiri i femicidit?

Sociale