LAJMI I FUNDIT:
Leon Goretzka

Leon Goretzka

92 Artikuj

Muskujt e zgjeruar të Goretzkas nuk i përballon fanella – ylli i Bayernit shënoi, por i griset bluza

Muskujt e zgjeruar të Goretzkas nuk i përballon fanella – ylli i Bayernit shënoi, por i griset bluza

Liga e Kampionëve
Bayerni fiton Superkupën e Evropës, e mposhtë Sevillën pas 120 minutave lojë

Bayerni fiton Superkupën e Evropës, e mposhtë Sevillën pas 120 minutave lojë

Ndërkombëtare
Ekipi më i mirë i edicionit të fundit në Ligën e Kampionëve, dominim nga futbollistët e Bayernit – por nuk ka vend për Ronaldon

Ekipi më i mirë i edicionit të fundit në Ligën e Kampionëve, dominim nga futbollistët e Bayernit – por nuk ka vend për Ronaldon

Liga e Kampionëve
“Paratë nuk mund ta blejnë suksesin” – Formacioni i Bayernit ka kushtuar i gjithi më pak sesa shifra që pagoi Barcelona për Coutinhon

“Paratë nuk mund ta blejnë suksesin” – Formacioni i Bayernit ka kushtuar i gjithi më pak sesa shifra që pagoi Barcelona për Coutinhon

Liga e Kampionëve
Deklarata e pamëshirshme e Goretzkas për Messin: Pse të ndihem keq për të

Deklarata e pamëshirshme e Goretzkas për Messin: Pse të ndihem keq për të

Liga e Kampionëve
Leon Goretzka nuk ndalet së stërvituri – këtë e tregon edhe trupi i tij muskuloz

Leon Goretzka nuk ndalet së stërvituri – këtë e tregon edhe trupi i tij muskuloz

Bundesliga
Me fitoren ndaj Monchengladbachut, Bayerni vë njërën dorë mbi titull

Me fitoren ndaj Monchengladbachut, Bayerni vë njërën dorë mbi titull

Bundesliga
Goretzka më i miri: Leverkusen 2-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Goretzka më i miri: Leverkusen 2-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Bundesliga
Bayern Munich fiton me lehtësi ndaj Leverkusenit – marshon sigurt drejt titullit

Bayern Munich fiton me lehtësi ndaj Leverkusenit – marshon sigurt drejt titullit

Bundesliga
Karantina e shndërroi në ‘përbindësh’, Leon Goretzka i Bayern Munich ka pësuar transformim të çmendur sa ishte i mbyllur në shtëpi

Karantina e shndërroi në ‘përbindësh’, Leon Goretzka i Bayern Munich ka pësuar transformim të çmendur sa ishte i mbyllur në shtëpi

Bundesliga
Lewandowski dhuron një milion euro për luftën kundër coronavirusit

Lewandowski dhuron një milion euro për luftën kundër coronavirusit

Bundesliga
Sane i bashkohet kampanjës së dy yjeve të Bayernit, dhuron gjysmë milioni euro për luftën kundër coronavirusit

Sane i bashkohet kampanjës së dy yjeve të Bayernit, dhuron gjysmë milioni euro për luftën kundër coronavirusit

Premier League
Goretzka dhe Kimmich dhurojnë një milion euro për luftën me coronavirusin

Goretzka dhe Kimmich dhurojnë një milion euro për luftën me coronavirusin

Bundesliga
Bayern Munich triumfon me lehtësi ndaj Augsburgut

Bayern Munich triumfon me lehtësi ndaj Augsburgut

Bundesliga
Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hoffenheimit

Bayerni fiton me rezultat bindës ndaj Hoffenheimit

Bundesliga
Top dhjetë lojtarët më në formë në Evropë, Ronaldo e Messi mbesin jashtë liste

Top dhjetë lojtarët më në formë në Evropë, Ronaldo e Messi mbesin jashtë liste

Ndërkombëtare
‘Shpërthen’ te Bayerni: Boateng dhe Goretzka përleshen mes vete – ndërhyjnë Lewandowski e Muller

‘Shpërthen’ te Bayerni: Boateng dhe Goretzka përleshen mes vete – ndërhyjnë Lewandowski e Muller

Bundesliga
Gjermania nëpërkëmb Irlandën e Veriut

Gjermania nëpërkëmb Irlandën e Veriut

Përfaqësueset
Gjermania kualifikohet në Evropian pas fitores së thellë ndaj Bjellorusisë

Gjermania kualifikohet në Evropian pas fitores së thellë ndaj Bjellorusisë

Përfaqësueset
Neuer dhe Goretzka flasin rreth rikthimit të Guardiolas te Bayerni

Neuer dhe Goretzka flasin rreth rikthimit të Guardiolas te Bayerni

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Bayernit për sezonin e ri me përforcimet e mëdha të verës – A munden Bavarezët ta fitojnë Ligën e Kampionëve?

Formacioni i mundshëm i Bayernit për sezonin e ri me përforcimet e mëdha të verës – A munden Bavarezët ta fitojnë Ligën e Kampionëve?

Bundesliga
Bayerni fiton 23-0, pesë lojtarë të kampionëve të Gjermanisë shënuan het-trik

Bayerni fiton 23-0, pesë lojtarë të kampionëve të Gjermanisë shënuan het-trik

Bundesliga
Giampaolo debuton me humbje te Milani, Bayern Munich i mposhti rossonerët me shumë mund

Giampaolo debuton me humbje te Milani, Bayern Munich i mposhti rossonerët me shumë mund

Ndërkombëtare
Dusseldorf 1-4 Bayern: Notat e lojtarëve,  Coman më i miri

Dusseldorf 1-4 Bayern: Notat e lojtarëve,  Coman më i miri

Premier League