LAJMI I FUNDIT:

Korçë

209 Artikuj

Llogaritën në mënyrë të paligjshme taksën për komplekset luksoze, pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të bashkisë Korçë

Llogaritën në mënyrë të paligjshme taksën për komplekset luksoze, pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të bashkisë Korçë

Shqipëri
Rrahën me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin, lirohen nga burgu katër agresorët në Korçë

Rrahën me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin, lirohen nga burgu katër agresorët në Korçë

Shqipëri
Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Shqipëri
Korçë, katër persona rrahin 30-vjeçarin

Korçë, katër persona rrahin 30-vjeçarin

Shqipëri
Mbante 22 kilogramë kanabis në banesë, arrestohet 48-vjeçari në Korçë

Mbante 22 kilogramë kanabis në banesë, arrestohet 48-vjeçari në Korçë

Shqipëri
Kapen 51 kg drogë në Korçë, arrestohet i dyshuari që do ta transportonte drejt Greqisë dhe dy bashkëpunëtorët e tij

Kapen 51 kg drogë në Korçë, arrestohet i dyshuari që do ta transportonte drejt Greqisë dhe dy bashkëpunëtorët e tij

Shqipëri
Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Shqipëri
Konflikt për pasurinë, zbardhet ngjarja me dy viktima në Korçë

Konflikt për pasurinë, zbardhet ngjarja me dy viktima në Korçë

Shqipëri
Dy të vrarë me armë zjarri në Korçë

Dy të vrarë me armë zjarri në Korçë

Shqipëri
Rruga e re Korçë-Ersekë u shemb pa u inauguruar, avokati dërgon kallëzim penal në Prokurorinë e Posaçme SPAK

Rruga e re Korçë-Ersekë u shemb pa u inauguruar, avokati dërgon kallëzim penal në Prokurorinë e Posaçme SPAK

Shqipëri
Rikthehen reshjet e dëborës në zonat malore të Shkodrës dhe juglindjes së vendit

Rikthehen reshjet e dëborës në zonat malore të Shkodrës dhe juglindjes së vendit

Shqipëri
Mollët vijnë me çmim të ulët nga Serbia, rreth 150 mijë ton mollë të pashitura në Korçë, Shoqata e Biznesit të Vogël kërkon dekurajimin e importit

Mollët vijnë me çmim të ulët nga Serbia, rreth 150 mijë ton mollë të pashitura në Korçë, Shoqata e Biznesit të Vogël kërkon dekurajimin e importit

Shqipëri
Zjarr në katin e parë të një pallati në Korçë, brenda një grua e sëmurë

Zjarr në katin e parë të një pallati në Korçë, brenda një grua e sëmurë

Shqipëri
Erdhi nga Greqia dhe gjeti të pajeta në banesë nënën dhe motrën, 54-vjeçarja punonte si mësuese

Erdhi nga Greqia dhe gjeti të pajeta në banesë nënën dhe motrën, 54-vjeçarja punonte si mësuese

Shqipëri
Gjenden të vdekura në shtëpi nënë e bijë në Korçë

Gjenden të vdekura në shtëpi nënë e bijë në Korçë

Shqipëri
Përfitoi shuma parash duke mashtruar pronaret e tri bizneseve, arrestohet 34-vjeçarja në Korçë

Përfitoi shuma parash duke mashtruar pronaret e tri bizneseve, arrestohet 34-vjeçarja në Korçë

Shqipëri
Arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë në Korçë

Arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë në Korçë

Shqipëri
Arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë Korçë, Arben Lena

Arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë Korçë, Arben Lena

Shqipëri
Reshjet e borës “pushtojnë” juglindjen e Shqipërisë

Reshjet e borës “pushtojnë” juglindjen e Shqipërisë

Shqipëri
Mashtronin shtetas grek dhe iu merrnin paratë, arrestohen dy persona në Korçë

Mashtronin shtetas grek dhe iu merrnin paratë, arrestohen dy persona në Korçë

Shqipëri
Hidhet nga kati i tetë i një pallati në Korçë, humb jetën 18-vjeçari nga Durrësi

Hidhet nga kati i tetë i një pallati në Korçë, humb jetën 18-vjeçari nga Durrësi

Shqipëri
Aksident në Korçë, lëndohet një person

Aksident në Korçë, lëndohet një person

Shqipëri
Pista e skive në Dardhë mbushet me turistë

Pista e skive në Dardhë mbushet me turistë

Shqipëri
Rikthehen reshjet e dëborës në juglindje të Shqipërisë

Rikthehen reshjet e dëborës në juglindje të Shqipërisë

Shqipëri