LAJMI I FUNDIT:

kontrabandë me mallra

39 Artikuj

Policia me detaje të reja rreth aksionit kundër kontrabandës, nga tetë të arrestuarit tre janë liruar në procedurë të rregullt

Policia me detaje të reja rreth aksionit kundër kontrabandës, nga tetë të arrestuarit tre janë liruar në procedurë të rregullt

Kosovë
Aktivitete kriminale dhe kontrabandë me mallra – personat e kërkuar nga Policia pas aksionit në veri

Aktivitete kriminale dhe kontrabandë me mallra – personat e kërkuar nga Policia pas aksionit në veri

Kosovë
Deklarata e Borrellit për aksionin në veri, komentuesit e “gozhdojnë” me komente: Pse duhet të negociohet luftimi i kontrabandës dhe krimit me Serbinë?

Deklarata e Borrellit për aksionin në veri, komentuesit e “gozhdojnë” me komente: Pse duhet të negociohet luftimi i kontrabandës dhe krimit me Serbinë?

Jehona Hulaj
Arrestohen dy të dyshuar në Kamenicë,  për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” dhe “Kontrabandim me Mallra”

Arrestohen dy të dyshuar në Kamenicë,  për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” dhe “Kontrabandim me Mallra”

Siguri
Kapen rreth 5 tonë duhan i kontrabanduar në Mitrovicë

Kapen rreth 5 tonë duhan i kontrabanduar në Mitrovicë

Ekonomi
Policia kufitare arreston dy të dyshuar dhe parandalon kontrabandën me armë dhe mallra

Policia kufitare arreston dy të dyshuar dhe parandalon kontrabandën me armë dhe mallra

Kronika e Zezë
Policia konfiskon tre kuaj në Novosellë, i dyshuari nuk kishte dokumentacion për kafshët

Policia konfiskon tre kuaj në Novosellë, i dyshuari nuk kishte dokumentacion për kafshët

Kronika e Zezë
Kontrabandonte dorëza medicinale e fara kungulli, arrestohet i dyshuari në Viti

Kontrabandonte dorëza medicinale e fara kungulli, arrestohet i dyshuari në Viti

Kronika e Zezë
​Solli luanin në Kosovë në mënyrë ilegale, ndalohet i dyshuari

​Solli luanin në Kosovë në mënyrë ilegale, ndalohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Dogana e Kosovës kap 8,500 litra pije joalkoolike kontrabandë

Dogana e Kosovës kap 8,500 litra pije joalkoolike kontrabandë

Kronika e Zezë
Arrestohet një zyrtarë policor për kontrabandim të mallrave nga Serbia

Arrestohet një zyrtarë policor për kontrabandim të mallrave nga Serbia

Kronika e Zezë
Pas taksës, ndryshon lloji i mallrave të kontrabanduara nga Serbia

Pas taksës, ndryshon lloji i mallrave të kontrabanduara nga Serbia

Kosovë
Aktakuzë ndaj 19 personave për kontrabandë me mallra, tregti të ndaluar dhe shmangie doganore

Aktakuzë ndaj 19 personave për kontrabandë me mallra, tregti të ndaluar dhe shmangie doganore

Kosovë
Kapen mallra nga Serbia në stacionin e autobusëve në Prishtinë

Kapen mallra nga Serbia në stacionin e autobusëve në Prishtinë

Kronika e Zezë
Kapen mallra pa datë prodhimi, dyshohet për kontrabandë

Kapen mallra pa datë prodhimi, dyshohet për kontrabandë

Kosovë