LAJMI I FUNDIT:
Kingsley Coman

Kingsley Coman

132 Artikuj

Alarm te Franca: Tre lojtarë dhe trajneri Didier Deschamps kaplohen nga një grip aspak i lehtë para startit të Euro 2024

Alarm te Franca: Tre lojtarë dhe trajneri Didier Deschamps kaplohen nga një grip aspak i lehtë para startit të Euro 2024

Përfaqësueset
Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Bundesliga
Lista me pesë lojtarët që Man Utd mund të nënshkruajë për të zëvendësuar Rashfordin

Lista me pesë lojtarët që Man Utd mund të nënshkruajë për të zëvendësuar Rashfordin

Premier League
Gnabry nuk është, por edhe dy yje të tjerë në dyshim – Thomas Tuchel tregon gjendjen e futbollistëve të tij para ndeshjes me Arsenalin

Gnabry nuk është, por edhe dy yje të tjerë në dyshim – Thomas Tuchel tregon gjendjen e futbollistëve të tij para ndeshjes me Arsenalin

Liga e Kampionëve
Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

La Liga
Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Bundesliga
Lëndimi i rëndë i Coman, Bayerni futet në garë për transferimin e sulmuesit holandez

Lëndimi i rëndë i Coman, Bayerni futet në garë për transferimin e sulmuesit holandez

Bundesliga
Klasikja gjermane i takon Bayernit, shkëlqen Harry Kane me het-trik

Klasikja gjermane i takon Bayernit, shkëlqen Harry Kane me het-trik

Bundesliga
Alarmohen skuadrat angleze, Bayerni po shqyrton shitjen e Kingsley Coman

Alarmohen skuadrat angleze, Bayerni po shqyrton shitjen e Kingsley Coman

Bundesliga
Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bundesliga
Coman befason të gjithë, refuzon dy oferta multi milionëshe nga Arabia Saudite

Coman befason të gjithë, refuzon dy oferta multi milionëshe nga Arabia Saudite

Bundesliga
Pesë opsionet e Barcelonës për ta zëvendësuar Dembelen

Pesë opsionet e Barcelonës për ta zëvendësuar Dembelen

La Liga
Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Premier League