LAJMI I FUNDIT:

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Real Madridi pritet të jetë shumë aktiv në afatin kalimtar veror, ku vëmendja kryesore është te Kylian Mbappe.

Sulmuesi francez pritet të transferohet te Real Madridi pasi kontrata e tij me Paris Saint Germain skadon më 30 qershor.


Shumë media ndërkombëtare kanë raportuar se tanimë Mbappe ka një marrëveshje me Realin dhe pritet vetëm zyrtarizimi në javët e ardhshme.

Përveç Mbappes, Realit nga sezoni i ri do t’i bashkohet edhe super talenti brazilian Endrick i cili është blerë më herët, por që është lënë në huazim te Palmeiras deri në fund të sezonit.

Alarmohen skuadrat angleze, Bayerni po shqyrton shitjen e Kingsley Coman
Lexo po ashtu Alarmohen skuadrat angleze, Bayerni po shqyrton shitjen e Kingsley Coman

Por jo vetëm Mbappe dhe Endrick, pasi edhe një tjetër top sulmues pritet të bashkohet me Los Blancos në afatin kalimtar të verës.

Sulmuesi francez Kinglsey Coman është dëshira e madrilenëve dhe ata po përgatisin një ofertë për transferimin e tij sipas asaj që ka raportuar Defensa Central.

27-vjeçari do të largohet nga Bayern Munich dhe Los Blancos janë të gatshëm të ofrojnë 70 milionë euro për transferimin e reprezentuesit franez në Santiago Bernabeu.

Coman pritet të jetë zëvendësues i Rodrygos te Reali, me brazilianin që pritet të largohet pasi ka oferta të shumta. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Rio Ferdinand tregon haptas lojtarin i cili duhet të largohet nga Manchester United

Rio Ferdinand tregon haptas lojtarin i cili duhet të largohet nga Manchester United

Premier League
Guardiola u ‘rrëmbye’ nga lotët pas fjalëve që Kloppi i tha për të në ditën e fundit në Angli

Guardiola u ‘rrëmbye’ nga lotët pas fjalëve që Kloppi i tha për të në ditën e fundit në Angli

Premier League
Carlo Ancelotti ka marrë vendimin e madh për finalen e Ligës së Kampionëve

Carlo Ancelotti ka marrë vendimin e madh për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn - tani publikohen pamjet

Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn - tani publikohen pamjet

Boks
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Ndërkombëtare
Zbulohet mesazhi që Guardiola i ka çuar Rio Ferdinandit pasi fitoi titullin e katërt radhazi

Zbulohet mesazhi që Guardiola i ka çuar Rio Ferdinandit pasi fitoi titullin e katërt radhazi

Premier League
Kalo në kategori