LAJMI I FUNDIT:

KH Kastrioti

86 Artikuj

Kastrioti bindës në fitoren ndaj Llapit në Ferizaj

Kastrioti bindës në fitoren ndaj Llapit në Ferizaj

Hendboll
Besa Famgas fiton Superkupën e Kosovës

Besa Famgas fiton Superkupën e Kosovës

Hendboll
Kastrioti gati për Superkupën e hendbollit, Bislimi: Do të japim më të mirën

Kastrioti gati për Superkupën e hendbollit, Bislimi: Do të japim më të mirën

Hendboll
Deçani e befasoi Prishtinën, Rahoveci fiton në Mitrovicë – rezultatet e xhiros së 14 në Superligën e hendbollit

Deçani e befasoi Prishtinën, Rahoveci fiton në Mitrovicë – rezultatet e xhiros së 14 në Superligën e hendbollit

Hendboll
Ndeshje interesante në xhiron e fundit të stinorit vjeshtor në hendboll

Ndeshje interesante në xhiron e fundit të stinorit vjeshtor në hendboll

Hendboll
Hendboll: Kastrioti ndal në barazim Besën

Hendboll: Kastrioti ndal në barazim Besën

Hendboll
Hendboll: Kastrioti e Rahoveci barazojnë në Ferizaj

Hendboll: Kastrioti e Rahoveci barazojnë në Ferizaj

Hendboll
Dy ndeshje interesante të mërkurën në Superligën e Kosovës në hendboll

Dy ndeshje interesante të mërkurën në Superligën e Kosovës në hendboll

Hendboll
Hendboll: Vushtrria pa telashe në kryeqytet, Kastrioti fiton në Gjakovë

Hendboll: Vushtrria pa telashe në kryeqytet, Kastrioti fiton në Gjakovë

Hendboll
Vëllaznimi fiton sfidën e hendbollit në udhëtim në Deçan

Vëllaznimi fiton sfidën e hendbollit në udhëtim në Deçan

Hendboll
Kastrioti humb edhe ndeshjen e dytë, eliminohet nga garat evropiane

Kastrioti humb edhe ndeshjen e dytë, eliminohet nga garat evropiane

Hendboll
Kastrioti pëson humbje në ndeshjen e parë të Kupës Evropiane

Kastrioti pëson humbje në ndeshjen e parë të Kupës Evropiane

Hendboll
Besa Famgas, Rahoveci dhe Kastrioti mësojnë kundërshtarët për garat evropaine në hendboll

Besa Famgas, Rahoveci dhe Kastrioti mësojnë kundërshtarët për garat evropaine në hendboll

Hendboll
Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Hendboll
Besa e fillon ndaj Trepçës mbrojtjen e titullit të Superligës në hendboll

Besa e fillon ndaj Trepçës mbrojtjen e titullit të Superligës në hendboll

Hendboll
Kastrioti luan ndaj ekipit Graçanica të BeH në Kupën Evropiane

Kastrioti luan ndaj ekipit Graçanica të BeH në Kupën Evropiane

Hendboll
Kastrioti në raundin e parë, Besa Famgas e Rahoveci në të dytin në Kupën Evropiane

Kastrioti në raundin e parë, Besa Famgas e Rahoveci në të dytin në Kupën Evropiane

Hendboll
Besa Famgas fiton Kupën e Kosovës në fund të një edicioni shumë të suksesshëm

Besa Famgas fiton Kupën e Kosovës në fund të një edicioni shumë të suksesshëm

Hendboll
Kastrioti kaloi në finale pasi mposhti Deçanin

Kastrioti kaloi në finale pasi mposhti Deçanin

Hendboll
Istogu fiton edhe ndaj Kastriotit për të fituar pikët maksimale

Istogu fiton edhe ndaj Kastriotit për të fituar pikët maksimale

Hendboll
Me triumf ndaj Kastriotit, Besa Famgas e përfundon stinorin me fitore

Me triumf ndaj Kastriotit, Besa Famgas e përfundon stinorin me fitore

Hendboll
Vëmendja në duelin mes Trepçës dhe Prishtinës në ndeshjet e mesjavës në hendboll

Vëmendja në duelin mes Trepçës dhe Prishtinës në ndeshjet e mesjavës në hendboll

Hendboll
Kastrioti konfirmon formën, fiton në udhëtim te Trepça

Kastrioti konfirmon formën, fiton në udhëtim te Trepça

Hendboll
Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll