LAJMI I FUNDIT:
Katy Perry

Katy Perry

223 Artikuj

Fakte interesante për këngët e njohura që ndoshta nuk i keni ditur

Fakte interesante për këngët e njohura që ndoshta nuk i keni ditur

Muzikë
Kush do të zëvendësojë Katy Perryn si gjyqtare në “American Idol”?

Kush do të zëvendësojë Katy Perryn si gjyqtare në “American Idol”?

Po Flitet
Katy Perry heq dorë nga “American Idol” pas shtatë sezonesh

Katy Perry heq dorë nga “American Idol” pas shtatë sezonesh

Yjet
Katy Perry shkëlqen në një korse të tejdukshme dantelle, për një fushatë të Dolce & Gabbana

Katy Perry shkëlqen në një korse të tejdukshme dantelle, për një fushatë të Dolce & Gabbana

Yjet
Katy Perry thyen heshtjen teksa poston në rrjetet sociale për herë të parë që kur ish-bashkëshorti i saj Russell Brand u akuzua për përdhunim

Katy Perry thyen heshtjen teksa poston në rrjetet sociale për herë të parë që kur ish-bashkëshorti i saj Russell Brand u akuzua për përdhunim

Yjet
Rikthehet në fokus deklarata e Katy Perry para shumë vitesh që konsiderohet si paralajmërim për Russell Brand

Rikthehet në fokus deklarata e Katy Perry para shumë vitesh që konsiderohet si paralajmërim për Russell Brand

Po Flitet
Russell Brand dyshohet se përdhunoi një grua vetëm pesë muaj pasi finalizoi divorcin me Katy Perryn

Russell Brand dyshohet se përdhunoi një grua vetëm pesë muaj pasi finalizoi divorcin me Katy Perryn

Yjet
Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Fansat e xhiruan dhe e thirrën, Katy Perryt nuk i pëlqente të kishte vëmendje në Dubrovnik

Po Flitet
Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë pushimet në Kroaci – shoqërohen nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher

Yjet
Pavarësisht polemikave, Katy Perry rikthehet në rolin e gjyqtares në “American Idol”

Pavarësisht polemikave, Katy Perry rikthehet në rolin e gjyqtares në “American Idol”

Yjet
Katy Perry po kërkon të largohet nga roli i gjyqtares në “American Idol” pas gjashtë sezoneve

Katy Perry po kërkon të largohet nga roli i gjyqtares në “American Idol” pas gjashtë sezoneve

Yjet
Katy Perry u bë virale pasi nuk mund ta gjente vendin e saj, pastaj pothuajse u rrëzua pas ceremonisë së kurorëzimit të Charles III

Katy Perry u bë virale pasi nuk mund ta gjente vendin e saj, pastaj pothuajse u rrëzua pas ceremonisë së kurorëzimit të Charles III

Po Flitet
Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Elegancë dhe kostume shumëngjyrëshe – çfarë veshën të ftuarit në ceremoninë e kurorëzimit të Mbretit Charles

Yjet
Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry, Lionel Richie dhe Emma Thompson mes të famshmëve që po marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Yjet
Katy Perry dhe Lionel Richie do të performojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Katy Perry dhe Lionel Richie do të performojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles III

Yjet
Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Yjet
Katy Perry e quan motër Miranda Kerr, ish-gruan e partnerit të saj Orlando Bloom

Katy Perry e quan motër Miranda Kerr, ish-gruan e partnerit të saj Orlando Bloom

Yjet
Katy Perry e penduar pasi refuzoi për të bërë një këngë me Billie Eilishin disa vite më parë

Katy Perry e penduar pasi refuzoi për të bërë një këngë me Billie Eilishin disa vite më parë

Yjet
Pesëmbëdhjetë videot më të shikuara në histori të YouTube për vitin 2022

Pesëmbëdhjetë videot më të shikuara në histori të YouTube për vitin 2022

Muzikë
U aludua për paralizë në fytyrë – Katy Perry zbulon se lëvizja me vështirësi e qepallës së syrit ishte e qëllimshme

U aludua për paralizë në fytyrë – Katy Perry zbulon se lëvizja me vështirësi e qepallës së syrit ishte e qëllimshme

Yjet
Katy Perry pëson paralizë në fytyrë në një prej performancave të fundit

Katy Perry pëson paralizë në fytyrë në një prej performancave të fundit

Yjet
Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Orlando Bloom tregon fizikun e tonifikuar ndërsa ngre pesha në një jaht luksoz gjatë pushimeve me Katy Perryn

Yjet
Ishte veshur si Sirena Ariel, Katy Perry rrëzohet nga paneli i jurisë në “American Idol” gjatë transmetimit direkt

Ishte veshur si Sirena Ariel, Katy Perry rrëzohet nga paneli i jurisë në “American Idol” gjatë transmetimit direkt

TV / Film