LAJMI I FUNDIT:

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Katy Perry ka ngjallur pretendime se ajo mund të jetë duke përdorur Ozempic, ose një ilaç tjetër për humbje peshe, pasi shfaqi figurën e saj tepër të tonifikuar në kopertinën e albumit të saj të ardhshëm.

Pas zbulimit të kopertinës për rekordin e saj të radhës, përdoruesit e rrjeteve sociale filluan të shprehin spekulime se ajo mund të jetë duke marrë një ilaç për të arritur humbjen e saj të fundit në peshë.

Këngëtarja, e cila ka folur për përpjekjet për të bërë stërvitje të paktën tre ose katër herë në javë për të ruajtur figurën e saj, u akuzua se përdori një ilaç për humbje peshe për të marrë formën e jetës së saj, shkruan DailyMail.


Katy Perry has sparked claims that she may be using Ozempic or another weight loss drug after showcasing her incredibly toned figure on the cover of her upcoming album

“Unë e urrej që si çdo personazh i famshëm, madje edhe ata që janë tashmë të dobët, janë me Ozempic tani”, shkroi një përdorues i X.

Një i tretë pyeti nëse kopertina e albumit ishte ‘AI ose Ozempic’.

Megjithatë, disa shprehën mungesën e pamjes së saj të vjetër, ndërsa kujtuan se si ajo dikur ishte më e shëndoshë. /Telegrafi/

Since catapulting to fame after the release of her 2008 hit, I kissed a Girl, Perry has been  widely considered as a sex symbol and previously described as a 'full-on male fantasy' by GQ (seen in 2019)

Katy Perry has let out her wild side this week it seems. On Monday the mother-of-one shared a very sexy pinup photo that showed off her lean figure and abs

Later, Perry posted several more images from her shoot where her top barely fit her

Perry also flexes an arm muscle to prove she has indeed been working out more lately

Someone seems to have told Perry that sex sells as she shows off her body for her new song

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori