LAJMI I FUNDIT:

Kaçkavall

27 Artikuj

Makarona të pjekur me mish të bluar

Makarona të pjekur me mish të bluar

Pjata kryesore
Petë të pjekura me mish pule: Ushqim i ngrohtë që do ta kënaqë secilin!

Petë të pjekura me mish pule: Ushqim i ngrohtë që do ta kënaqë secilin!

Oreksndjellëse
Drekë tërësisht e pazakonshme: Kungllesha dhe mish, kombinim i mrekullueshëm!

Drekë tërësisht e pazakonshme: Kungllesha dhe mish, kombinim i mrekullueshëm!

Pjata kryesore
Me përgatitje të këtillë të specave, nuk do të lëni asgjë në pjatë

Me përgatitje të këtillë të specave, nuk do të lëni asgjë në pjatë

Në çdo kohë
Pogaçe të vogla me kaçkavall: Me këtë shije nuk do t’i gjeni në asnjë furrë buke!

Pogaçe të vogla me kaçkavall: Me këtë shije nuk do t’i gjeni në asnjë furrë buke!

Nga duart tua
Me ndihmën e këtyre tri metodave të lehta do të shihni a keni blerë kaçkavall të falsifikuar

Me ndihmën e këtyre tri metodave të lehta do të shihni a keni blerë kaçkavall të falsifikuar

Të njohim produktet
Rolatë me kungullesha, proshutë dhe kaçkavall: Qe se si përgatitet një paragjellë e shijshme e cila duket e mrekullueshme në pjatë!

Rolatë me kungullesha, proshutë dhe kaçkavall: Qe se si përgatitet një paragjellë e shijshme e cila duket e mrekullueshme në pjatë!

Receta gatimi
Si ta mbani kaçkavallin të freskët, të mos prishet dhe të mos myket

Si ta mbani kaçkavallin të freskët, të mos prishet dhe të mos myket

Nga duart tua
Patate super të mira me ajkë: Propozim i shkëlqyeshëm për drekë dhe darkë!

Patate super të mira me ajkë: Propozim i shkëlqyeshëm për drekë dhe darkë!

Pjata kryesore
Katër salca për patate të skuqura më të shijshme se kurrë

Katër salca për patate të skuqura më të shijshme se kurrë

Salca
Recetë e shpejtë dhe të lehtë: Shkoptha me kaçkavall për pesë minuta (Video)

Recetë e shpejtë dhe të lehtë: Shkoptha me kaçkavall për pesë minuta (Video)

Oreksndjellëse
Patëllxhan i mbushur me susam dhe djathë: Drekë shumë e shijshme (Video)

Patëllxhan i mbushur me susam dhe djathë: Drekë shumë e shijshme (Video)

Pjata kryesore
Receta më e thjeshtë: Spageta të shijshme për vetëm 20 minuta

Receta më e thjeshtë: Spageta të shijshme për vetëm 20 minuta

Oreksndjellëse
Shkoptha djathi: Pesë herë më të shijshëm dhe më shpejt se pitja! (Video)

Shkoptha djathi: Pesë herë më të shijshëm dhe më shpejt se pitja! (Video)

Oreksndjellëse
Makarona me fistekë

Makarona me fistekë

Kuzhina
Receta të cilën do ta admironi: Natyrisht, të gjithë e duam bukën, aq më tepër kur është e mbushur…

Receta të cilën do ta admironi: Natyrisht, të gjithë e duam bukën, aq më tepër kur është e mbushur…

Nga duart tua
Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

Oreksndjellëse
Pica siciliane

Pica siciliane

Pica
Ushqim i muajit: Rollatë e njelmët me kungullesha dhe kaçkavall!

Ushqim i muajit: Rollatë e njelmët me kungullesha dhe kaçkavall!

Përtej shijes
Tava me borani të gjelbër: Për këtë drekë të gjithë çmenden!

Tava me borani të gjelbër: Për këtë drekë të gjithë çmenden!

Pjata kryesore
Picë-musaka, shumë e shijshme

Picë-musaka, shumë e shijshme

Kuzhina e huaj
Domate të mbushura në furrë

Domate të mbushura në furrë

Nga duart tua
Patate furre me proshutë dhe arra

Patate furre me proshutë dhe arra

Pjata kryesore
Fërgesë me spinaq dhe presh

Fërgesë me spinaq dhe presh

Oreksndjellëse