LAJMI I FUNDIT:

Kabllo

14 Artikuj

A mund të japin kabllot me fibra optike paralajmërime të hershme për tërmetet?

A mund të japin kabllot me fibra optike paralajmërime të hershme për tërmetet?

Nga Bota
Kishte dhimbje dhe të përziera – djaloshit i gjendet një kabllo 90 centimetra e gjatë brenda stomakut

Kishte dhimbje dhe të përziera – djaloshit i gjendet një kabllo 90 centimetra e gjatë brenda stomakut

Interesante
Detajet që e bëjnë shtëpinë të duket e lirë dhe e bukur

Detajet që e bëjnë shtëpinë të duket e lirë dhe e bukur

Rregullimi i shtëpisë
Sërish dëmtohen kabllot optike në veri

Sërish dëmtohen kabllot optike në veri

Komunat
Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin

Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin

Siguri
Mbi 180 ankesa të konsumatorëve, Inspektorati i Tregut padit një kompani që ofron shërbime kabllore

Mbi 180 ankesa të konsumatorëve, Inspektorati i Tregut padit një kompani që ofron shërbime kabllore

Të Tjera
Kjo kabllo vjedh fjalëkalimet tuaja

Kjo kabllo vjedh fjalëkalimet tuaja

Lajme Teknologji
Si t’i rregulloni kufjet të cilave u është këputur kablloja

Si t’i rregulloni kufjet të cilave u është këputur kablloja

Bëje vet
Këputen kabllot optike të Google, shkaktojnë probleme në Evropën Lindore

Këputen kabllot optike të Google, shkaktojnë probleme në Evropën Lindore

Lajme Teknologji
Largoni të gjitha kabllot e padëshirueshëm, që zënë hapësirë dhe nuk duken mirë

Largoni të gjitha kabllot e padëshirueshëm, që zënë hapësirë dhe nuk duken mirë

Këshilla Teknologjike
Gëlltiti 116 gozhda dhe një kabllo të gjatë, pas intervenimit kirurgjik burri nga India shpëton

Gëlltiti 116 gozhda dhe një kabllo të gjatë, pas intervenimit kirurgjik burri nga India shpëton

Interesante
Kablloja e çeliktë e vinçit këputet dhe gypi katër tonësh përfundon mbi veturë, pasagjerët shpëtojnë mrekullisht (Video)

Kablloja e çeliktë e vinçit këputet dhe gypi katër tonësh përfundon mbi veturë, pasagjerët shpëtojnë mrekullisht (Video)

Interesante
Rusia mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit

Rusia mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit

Nga Bota
Nxehtësi e madhe në Sarandë, pushuesi tregon se si freskohen kabllot e rrymës (Video)

Nxehtësi e madhe në Sarandë, pushuesi tregon se si freskohen kabllot e rrymës (Video)

Interesante