LAJMI I FUNDIT:

Jules Kounde

136 Artikuj

Liverpooli do të testojë vendosmërinë e Barcelonës për Kounde

Liverpooli do të testojë vendosmërinë e Barcelonës për Kounde

Premier League
Xavi e konfirmon Kounden edhe për sezonin e ardhshëm: Nuk do të largohet

Xavi e konfirmon Kounden edhe për sezonin e ardhshëm: Nuk do të largohet

La Liga
Kounde kërkon largimin nga Barcelona

Kounde kërkon largimin nga Barcelona

La Liga
Sevilla pritet sërish të përfitojë miliona euro nga Barcelona shkaku i klauzolës me Kounden

Sevilla pritet sërish të përfitojë miliona euro nga Barcelona shkaku i klauzolës me Kounden

La Liga
Vinicius Jr i papërmbajtshëm ndaj Barcelonës – Araujo, Kounde dhe Garcia ishin viktima të driblimeve të jashtëzakonshme të brazilianit

Vinicius Jr i papërmbajtshëm ndaj Barcelonës – Araujo, Kounde dhe Garcia ishin viktima të driblimeve të jashtëzakonshme të brazilianit

La Liga
Barcelona dhe Xavi kanë pesë lojtarë të paprekshëm, të tjerët mund të shiten apo largohen

Barcelona dhe Xavi kanë pesë lojtarë të paprekshëm, të tjerët mund të shiten apo largohen

La Liga
Notat e lojtarëve: Barca 2-2 United, Raphinha më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Barca 2-2 United, Raphinha më i vlerësuari

Liga e Evropës
Katër gola dhe nuk ka fitues, Barca dhe Unitedi luajnë baras

Katër gola dhe nuk ka fitues, Barca dhe Unitedi luajnë baras

Liga e Evropës
Nga Rivaldo, Hazard e Dybala – formacioni me yjet që Tottenhami ka dështuar t’i transferojë ndër vite

Nga Rivaldo, Hazard e Dybala – formacioni me yjet që Tottenhami ka dështuar t’i transferojë ndër vite

Premier League
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Didier Deschamps paralajmëron Jules Kounden për mbajtjen e zinxhirit të artë në ndeshje

Didier Deschamps paralajmëron Jules Kounden për mbajtjen e zinxhirit të artë në ndeshje

Përfaqësueset
Jules Kounde mbajti një qafore floriri kundër Polonisë dhe tifozët bënin pyetjen se a lejohet

Jules Kounde mbajti një qafore floriri kundër Polonisë dhe tifozët bënin pyetjen se a lejohet

Përfaqësueset
Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

La Liga
Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

La Liga
Kounde trondit Barcelonën, pritet t’i humbas deri në shtatë ndeshje

Kounde trondit Barcelonën, pritet t’i humbas deri në shtatë ndeshje

La Liga
Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Ndërkombëtare
Zyrtare: Barcelona regjistron Jules Kuonden në La Liga, mund të luajë të dielën

Zyrtare: Barcelona regjistron Jules Kuonden në La Liga, mund të luajë të dielën

La Liga
Regjistrimi i Koundes në La Liga si lojtar i Barcelonës është shumë afër

Regjistrimi i Koundes në La Liga si lojtar i Barcelonës është shumë afër

La Liga
Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

La Liga
Pesë largimet që do i bëjë Barcelona për të regjistruar Kounden

Pesë largimet që do i bëjë Barcelona për të regjistruar Kounden

La Liga
Vazhdon të rritet frustrimi i Koundes ndaj Barcelonës

Vazhdon të rritet frustrimi i Koundes ndaj Barcelonës

La Liga
Xavi: Loja me Rayo Vallecanon ishte një turp futbollistik, Kounde nuk mund të regjistrohet ende

Xavi: Loja me Rayo Vallecanon ishte një turp futbollistik, Kounde nuk mund të regjistrohet ende

La Liga
Si mund të regjistrohet Kounde te Barcelona

Si mund të regjistrohet Kounde te Barcelona

La Liga
Jules Kounde do të mund të largohet nga Barcelona nëse klubi nuk arrin ta regjistrojë deri më 1 shtator

Jules Kounde do të mund të largohet nga Barcelona nëse klubi nuk arrin ta regjistrojë deri më 1 shtator

La Liga