LAJMI I FUNDIT:
Juan Cuadrado

Juan Cuadrado

218 Artikuj

Info

Juan Guillermo Cuadrado Bello është futbollist kolumbian i lindur më 26 maj 1988.

Pesë lojtarë të Interit priten të largohen pas fitimit të titullit të Serie A

Pesë lojtarë të Interit priten të largohen pas fitimit të titullit të Serie A

Serie A
Inter me tri mungesa për sfidën e nesërme ndaj Atletico Madridit

Inter me tri mungesa për sfidën e nesërme ndaj Atletico Madridit

Liga e Kampionëve
Interi ka prioritet të qartë transferimi në afatin kalimtar të janarit

Interi ka prioritet të qartë transferimi në afatin kalimtar të janarit

Serie A
Cuadrado rikuperohet në kohë për t’u përballur me ish-klubin e tij Juventus

Cuadrado rikuperohet në kohë për t’u përballur me ish-klubin e tij Juventus

Serie A
Nënshkrimet më zhgënjyese në histori të futbollit botëror – për disa prej tyre u paguan shifra rekorde

Nënshkrimet më zhgënjyese në histori të futbollit botëror – për disa prej tyre u paguan shifra rekorde

Ndërkombëtare
Douglas Costa tallet me transferimin e Cuadrados nga Juventusi te Interi 

Douglas Costa tallet me transferimin e Cuadrados nga Juventusi te Interi 

Serie A
Lotito zbulon emrat e tre lojtarëve të Juventusit që i ka refuzuar për tu transferuar te Lazio

Lotito zbulon emrat e tre lojtarëve të Juventusit që i ka refuzuar për tu transferuar te Lazio

Serie A
Zyrtare: Cuadrado, lojtar i Interit

Zyrtare: Cuadrado, lojtar i Interit

Serie A
Tifozët ultras të Interit e paralajmërojnë Cuadradon para transferimit

Tifozët ultras të Interit e paralajmërojnë Cuadradon para transferimit

Serie A
Pesë herë kur Cuadrado zemëroi tifozët e Interit kur luante te Juventusi

Pesë herë kur Cuadrado zemëroi tifozët e Interit kur luante te Juventusi

Serie A
Cuadrado te Interi: Tifozët ultras protestojnë dhe duan të takojnë ish-anësorin e Juventusit

Cuadrado te Interi: Tifozët ultras protestojnë dhe duan të takojnë ish-anësorin e Juventusit

Serie A
Juan Cuadrado arrin marrëveshje me Interin

Juan Cuadrado arrin marrëveshje me Interin

Serie A
Cuadrado pyetet se a do të luajë në Arabinë Saudite – kolumbiani përgjigjen e lidh me Ronaldon

Cuadrado pyetet se a do të luajë në Arabinë Saudite – kolumbiani përgjigjen e lidh me Ronaldon

Serie A
Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ndërkombëtare
Cuadrado largohet nga Juventusi pas tetë vitesh: 314 ndeshje, 11 trofe

Cuadrado largohet nga Juventusi pas tetë vitesh: 314 ndeshje, 11 trofe

Serie A
Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Serie A
Montella, Dzeko e Cuadrado në negociata me Fenerbahcen

Montella, Dzeko e Cuadrado në negociata me Fenerbahcen

Ndërkombëtare
Montella po e merr drejtimin e Fenerbahces, krahas Dzekos do edhe futbollistin e Juves

Montella po e merr drejtimin e Fenerbahces, krahas Dzekos do edhe futbollistin e Juves

Ligat tjera
Cuadrado do të largohet nga Juventusi, dy klube të njohura pas tij

Cuadrado do të largohet nga Juventusi, dy klube të njohura pas tij

Serie A
Konfirmon Cuadrado: Juventusi më ka ofruar kontratë të re

Konfirmon Cuadrado: Juventusi më ka ofruar kontratë të re

Serie A
Allegri refuzon ofertën saudite me rrogë trefish më të lartë dhe nis planin e ri për Juven

Allegri refuzon ofertën saudite me rrogë trefish më të lartë dhe nis planin e ri për Juven

Serie A
Juve rishqyrton planin për Cuadradon

Juve rishqyrton planin për Cuadradon

Serie A