LAJMI I FUNDIT:

Jon Jones

48 Artikuj

Top 35 luftëtarët më të mëdhenj MMA të të gjitha kohërave janë renditur – bazuar në “Arritjet në të gjitha Divizionet”

Top 35 luftëtarët më të mëdhenj MMA të të gjitha kohërave janë renditur – bazuar në “Arritjet në të gjitha Divizionet”

Sportet Luftarake
Renditja e 60 luftëtarëve që fitojnë më së shumti nga UFC – njëri është i pa konkurrencë

Renditja e 60 luftëtarëve që fitojnë më së shumti nga UFC – njëri është i pa konkurrencë

Sportet Luftarake
Luftë e jashtëzakonshme në Houston, Jones më në fund e njofton me humbje Reyesin

Luftë e jashtëzakonshme në Houston, Jones më në fund e njofton me humbje Reyesin

Sportet Luftarake
Pas Reyes, Jon Jones do ta kërkojë titullin e UFC-së në peshat e rënda

Pas Reyes, Jon Jones do ta kërkojë titullin e UFC-së në peshat e rënda

Sportet Luftarake
Renditja e re e yjeve të UFC-së, McGregor në rënie të lirë

Renditja e re e yjeve të UFC-së, McGregor në rënie të lirë

Sportet Luftarake
Jon Jones e paralajmëron Brock Lesnarin: Do ta turpëroja, është shumë i ngadalshëm

Jon Jones e paralajmëron Brock Lesnarin: Do ta turpëroja, është shumë i ngadalshëm

Sporte tjera
Thiago Santos luftoi me Jon Jones në UFC 239 me tre ligamentet e lënduara

Thiago Santos luftoi me Jon Jones në UFC 239 me tre ligamentet e lënduara

Sportet Luftarake
Legjenda e UFC, Jon Jones, ftohet nga Kingston të bëhet pjesë e WWE

Legjenda e UFC, Jon Jones, ftohet nga Kingston të bëhet pjesë e WWE

Sportet Luftarake
Jon Jones mbron sërish titullin e tij mposht me vendim Thiago Santos dhe shpallet sërish kampion i divizionit Light Heavyweight

Jon Jones mbron sërish titullin e tij mposht me vendim Thiago Santos dhe shpallet sërish kampion i divizionit Light Heavyweight

Sportet Luftarake
Pak sekonda i duhen Jon Jones për ta vendosur në gjumë fansin e tij

Pak sekonda i duhen Jon Jones për ta vendosur në gjumë fansin e tij

Sportet Luftarake
Jon Jones mbron titullin në UFC 235 pas fitores me dominim ndaj Anthony Smith

Jon Jones mbron titullin në UFC 235 pas fitores me dominim ndaj Anthony Smith

Sportet Luftarake
UFC 235: Gjithçka që duhet të dini për duelin ndërmjet Jon Jones dhe Anthony Smith

UFC 235: Gjithçka që duhet të dini për duelin ndërmjet Jon Jones dhe Anthony Smith

Sportet Luftarake
Jon Jones do ta mbrojë titullin ndaj Anthony Smith

Jon Jones do ta mbrojë titullin ndaj Anthony Smith

Sportet Luftarake
Shishe nga uiski i tij për të festuar – dhurata speciale e McGregor për Jon Jones pas triumfit rikthyes në UFC

Shishe nga uiski i tij për të festuar – dhurata speciale e McGregor për Jon Jones pas triumfit rikthyes në UFC

Sportet Luftarake
Daniel Cormier e ngacmon Jon Jonesin pasi Agjencia anti-doping e lejoi të ndeshej në ‘UFC 232’ dhe ai u bë kampion

Daniel Cormier e ngacmon Jon Jonesin pasi Agjencia anti-doping e lejoi të ndeshej në ‘UFC 232’ dhe ai u bë kampion

Sportet Luftarake
Jon Jones i kërkon rimeç Daniel Cormierit: Dëshmoje para tifozëve se je kampion

Jon Jones i kërkon rimeç Daniel Cormierit: Dëshmoje para tifozëve se je kampion

Sportet Luftarake
Legjendari Jon Jones fiton ndaj Gustafssonit, pas triumfit i kërkon duel Cormierit

Legjendari Jon Jones fiton ndaj Gustafssonit, pas triumfit i kërkon duel Cormierit

Arbios Kryeziu
Renditja në kategorinë e lehtë të divizionit të peshave të rënda – Gustafsson kërkon titullin, Latifi shansin për më të mirin

Renditja në kategorinë e lehtë të divizionit të peshave të rënda – Gustafsson kërkon titullin, Latifi shansin për më të mirin

Sportet Luftarake
Gustafsson thumbon Jon Jonesin në matjet zyrtare, por amerikani qëndron i qetë

Gustafsson thumbon Jon Jonesin në matjet zyrtare, por amerikani qëndron i qetë

Arbios Kryeziu
Dana White futet në mes Jon Jonesit dhe Gustafssonit që përplasja e tyre fizike mos të eskalonte më shumë

Dana White futet në mes Jon Jonesit dhe Gustafssonit që përplasja e tyre fizike mos të eskalonte më shumë

Sportet Luftarake
Legjendari Jon Jones i kthehet oktagonit në UFC, caktohet përballja me Gustafsson

Legjendari Jon Jones i kthehet oktagonit në UFC, caktohet përballja me Gustafsson

Sportet Luftarake
Anthony Joshua hap derën për ballafaqimet në UFC: Jones dhe Ngannou mund të jenë kundërshtarët e mundshëm

Anthony Joshua hap derën për ballafaqimet në UFC: Jones dhe Ngannou mund të jenë kundërshtarët e mundshëm

Boks
Jon Jones rikthehet me fitore, ‘shkatërron’ Cormierin dhe fiton titullin në UFC (Foto/Video)

Jon Jones rikthehet me fitore, ‘shkatërron’ Cormierin dhe fiton titullin në UFC (Foto/Video)

Sportet Luftarake
Drogë, karrierë ilegale, gjoba milionëshe: Historia e ‘Bones’, luftëtarit më të përfolur në UFC (Foto/Video)

Drogë, karrierë ilegale, gjoba milionëshe: Historia e ‘Bones’, luftëtarit më të përfolur në UFC (Foto/Video)

Arbios Kryeziu