LAJMI I FUNDIT:

Joao Felix

322 Artikuj

Xavi donte që Barcelona t’i hiqte qafe Lewandowskin dhe katër lojtarë të tjerë

Xavi donte që Barcelona t’i hiqte qafe Lewandowskin dhe katër lojtarë të tjerë

La Liga
Gjashtë lojtarë të Barcelonës mund të kenë luajtur ndeshjen e tyre të fundit në shtëpi

Gjashtë lojtarë të Barcelonës mund të kenë luajtur ndeshjen e tyre të fundit në shtëpi

La Liga
Zbulohen emrat e pesë lojtarëve të Barcelonës të “keqtrajtuar” nga Xavi

Zbulohen emrat e pesë lojtarëve të Barcelonës të “keqtrajtuar” nga Xavi

La Liga
Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

La Liga
Atletico Madrid ka një plan për Joao Felix nëse Barcelona refuzon të paguajë shifrën e vendosur për të

Atletico Madrid ka një plan për Joao Felix nëse Barcelona refuzon të paguajë shifrën e vendosur për të

La Liga
Atletico Madrid i gatshëm ta lë Joao Felixin te Barça, por vetëm me një kusht

Atletico Madrid i gatshëm ta lë Joao Felixin te Barça, por vetëm me një kusht

La Liga
Pesë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt tek Barcelona pas qëndrimit të Xavit

Pesë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt tek Barcelona pas qëndrimit të Xavit

La Liga
Barcelona ndryshon mendim për Joao Felix dhe Joao Cancelo

Barcelona ndryshon mendim për Joao Felix dhe Joao Cancelo

La Liga
Barcelona në hall të madh, pesë lojtarë të rëndësishëm mund ta humbasin ndeshjen e parë gjysmëfinale në LK

Barcelona në hall të madh, pesë lojtarë të rëndësishëm mund ta humbasin ndeshjen e parë gjysmëfinale në LK

Liga e Kampionëve
Joao Felix ka shënuar një gol shumë të bukur më gërshërë ndaj Cadiz

Joao Felix ka shënuar një gol shumë të bukur më gërshërë ndaj Cadiz

La Liga
“Agjenti Felix”, portugezi pohon se e ka bindur yllin e Man Cityt të transferohet tek Barcelona

“Agjenti Felix”, portugezi pohon se e ka bindur yllin e Man Cityt të transferohet tek Barcelona

La Liga
Barcelona ka dy javë kohë për të zgjedhur numrin 10 – në klub kanë tri opsione

Barcelona ka dy javë kohë për të zgjedhur numrin 10 – në klub kanë tri opsione

La Liga
Atletico Madridi i vendos çmimin Joao Felixit – më pak se sa parashikohej

Atletico Madridi i vendos çmimin Joao Felixit – më pak se sa parashikohej

La Liga
Joan Laporta sqaron të ardhmen e tre yjeve të Barcelonës mes spekulimeve për largim

Joan Laporta sqaron të ardhmen e tre yjeve të Barcelonës mes spekulimeve për largim

La Liga
E dogjën fanellën e tij, Felix reagon ndaj tifozëve të Atletico Madridit: Ata nuk e dinë çfarë ka ndodhur

E dogjën fanellën e tij, Felix reagon ndaj tifozëve të Atletico Madridit: Ata nuk e dinë çfarë ka ndodhur

La Liga
Situatë aspak e mirë te Barcelona para përballjes me PSG-në, shtatë lojtarë duhet të kenë kujdes të madh

Situatë aspak e mirë te Barcelona para përballjes me PSG-në, shtatë lojtarë duhet të kenë kujdes të madh

Liga e Kampionëve
Laporta takoi super agjentin Jorge Mendes në Barcelonë – tre lojtarë dhe dy trajnerë mund të jenë diskutuar

Laporta takoi super agjentin Jorge Mendes në Barcelonë – tre lojtarë dhe dy trajnerë mund të jenë diskutuar

La Liga
Barcelona është bërë për “spital”, gjysma e ekipit është e lënduar aktualisht

Barcelona është bërë për “spital”, gjysma e ekipit është e lënduar aktualisht

La Liga
U lëndua në stërvitje, Joao Felix rrezikon të humbas një numër të madh ndeshjesh

U lëndua në stërvitje, Joao Felix rrezikon të humbas një numër të madh ndeshjesh

La Liga
Tre lojtarët që Jorge Mendes po tenton t’i bashkojë përfundimisht te Barcelona

Tre lojtarët që Jorge Mendes po tenton t’i bashkojë përfundimisht te Barcelona

La Liga
Jorge Mendes zbulon dy lojtarët që Barcelona dëshiron t’i blejë gjatë verës

Jorge Mendes zbulon dy lojtarët që Barcelona dëshiron t’i blejë gjatë verës

La Liga
Joao Felix: Njerëzit flasin gjithmonë për mua, si kur luaj si kur nuk luaj

Joao Felix: Njerëzit flasin gjithmonë për mua, si kur luaj si kur nuk luaj

La Liga
Operacioni ‘Fshesa’ te Barcelona: Gjashtë largime nga Xavi, në mesin e tyre edhe disa yje

Operacioni ‘Fshesa’ te Barcelona: Gjashtë largime nga Xavi, në mesin e tyre edhe disa yje

La Liga
Xavi merr një vendim të guximshëm për të ardhmen e Joao Felix

Xavi merr një vendim të guximshëm për të ardhmen e Joao Felix

La Liga