LAJMI I FUNDIT:

Atletico Madrid i gatshëm ta lë Joao Felixin te Barça, por vetëm me një kusht

Atletico Madrid i gatshëm ta lë Joao Felixin te Barça, por vetëm me një kusht

Atletico Madrid është i hapur për të shkëmbyer Joao Felix me Ferran Torres gjatë verës, thotë Diario Sport.

Kjo ofron një zgjidhje të mundshme për Barçën për të mbajtur Felixin pa pasur nevojë të shpenzojë para.

Problemi është, ashtu si Felix, Ferran dëshiron të qëndrojë në Barca sezonin e ardhshëm, por kjo do të ndikojë në kohën që ai merr në fushë.


Situatë aspak e mirë te Barcelona para përballjes me PSG-në, shtatë lojtarë duhet të kenë kujdes të madh
Lexo po ashtu Situatë aspak e mirë te Barcelona para përballjes me PSG-në, shtatë lojtarë duhet të kenë kujdes të madh

Atletico ndërkohë po shtyn të largojë Felixin edhe nëse duhet ta shesë atë te një klub në Arabinë Saudite.

Thuhet se Barcelona do të marrë një vendim se kush do të qëndrojë dhe kush do të shkojë në verë.

Pesë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt tek Barcelona pas qëndrimit të Xavit
Lexo po ashtu Pesë lojtarët që nuk e kanë vendin e sigurt tek Barcelona pas qëndrimit të Xavit

Por raportet sugjerojnë se presidenti i Barçës, Joan Laporta është në favor të Felixit pasi ai e admiron lojtarin.

Ferran ka shënuar 11 gola dhe 4 asistime në 37 ndeshje ndërsa Felix ka 10 gola dhe 6 asistime në 39 ndeshje. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dhjetë transferime të mëdha ndodhën brenda një dite - klubet e pesë ligave kryesore bën blerje të bujshme

Dhjetë transferime të mëdha ndodhën brenda një dite - klubet e pesë ligave kryesore bën blerje të bujshme

Ndërkombëtare

"Mu zhduk gjithë pasioni që kisha për lojën, isha afër tërheqjes nga futbolli" - dështoi te Arsenali, flet për periudhën e vështirë që kaloi

Premier League
FIFA publikon renditjen e re – ‘fluturojnë’ Spanja, Zvicra dhe Turqia, bien Belgjika dhe Portugalia

FIFA publikon renditjen e re – ‘fluturojnë’ Spanja, Zvicra dhe Turqia, bien Belgjika dhe Portugalia

Ndërkombëtare
Shtatë klube shqiptare mbesin në garë, katër eliminohen - kundërshtarët dhe orari në Ligën e Konferencës

Shtatë klube shqiptare mbesin në garë, katër eliminohen - kundërshtarët dhe orari në Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Agjenti i Olmos takohet me gjigantin evropian, zyrtarizimi brenda 48 orëve

Agjenti i Olmos takohet me gjigantin evropian, zyrtarizimi brenda 48 orëve

Bundesliga
Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të 'financuar' transferimin e Nico Williams

Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të 'financuar' transferimin e Nico Williams

La Liga
Kalo në kategori